2737
2734
عنوان

تا حالا صدایی شنیدید که ...

| مشاهده متن کامل بحث + 1429 بازدید | 72 پست

نه عزیز نشنیدم تا الان همچین چیزی رو،فقط بعضی وقتا چشمامو میبندم حتی وقتی بیدارم یهو احساس سقوط بهم دست میده انگار از یه بلندی میفتم،نمیدونم مشکل کجاست،کس دیگه ای هم اینجوری میشه؟

اسپویل فقط پدرم که چند سال پیش گفت تو هیچ گوهی نمیشی               ممنون پدرجان (:
ترقه ن ولی ی وقتایی تنهام  مثلا حس میکنم یکی صدام میکنه خیلی واضح حالا هیشکی ام خونه نیستا منم ...

ن عزیزم خودتو سریع برسون به روانپزشک

نترررررس منم اینجور میشم

تو مرد باش اشک کسیو در نیار نمیخاد مردباشی گریه نکنی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بله شده. یه بار من و خواهرم هر دو صدای خنده کودکانه ای توی اتاق شنیدیم. نترسیدیم فقط با تعجب به هم نگاه کردیم!

راه و رسم مردن را در مجال زندگانی دنیا نیاموخته ایم. چه گرانبهاست در نظر پروردگار، مرگ پاکان؛ همچنان که چیزهای کمیاب گرانبها هستند. به شما راست میگویم، به راستی من در این جهان به امتیازی آمده ام که تا کنون به هیچ بشری داده نشده،زیرا خدای ما انسان را نیافرید که در جهان او را باقی بگذارد بلکه او را آفریده است تا در بهشت بگذاردش. 🍀 jesus christ.  به نام قدرت مطلق، نيروى برتر، نيرويى كه قدرتت از شمال تا جنوب و از شرق تا غرب گسترده شده. Angel 
2728
ترقه ن ولی ی وقتایی تنهام  مثلا حس میکنم یکی صدام میکنه خیلی واضح حالا هیشکی ام خونه نیستا منم ...

اون من شنیدم یه نوع موجود ماوراییه که صداشو مثل اعضای خانوادت یا کسی که میشناسی میکنه و اگه دنبالش بری اذیتت میکنه😓😓

نه عزیزم ،من جایی خوندم آدمهای خیلی باهوش اینجورین بخاطرفعالیت قوی مغز 

انشاالله بزودی ب آرزوی قشنگت برسی توکل بخدا،خشکه مذهبی  نیستم معجزات توکل رودیدم ویقین دارم خداخیلی مهربوووووونه
2738
نه عزیز نشنیدم تا الان همچین چیزی رو،فقط بعضی وقتا چشمامو میبندم حتی وقتی بیدارم یهو احساس سقوط بهم ...

اون بازگشت روح به بدن هست که گاهی به صدم ثانیه شما زودتر متوجه میشید

احتراما،قدیمی ترین کاربرمَردِسایت،O2shOmaL کانال 🖤تلگراام بنده،دیدنش خالی از لطف نیست...
بله شده. یه بار من و خواهرم هر دو صدای خنده کودکانه ای توی اتاق شنیدیم. نترسیدیم فقط با تعجب به هم ن ...

جوووون ماااادرت ادامه نده 

تو مرد باش اشک کسیو در نیار نمیخاد مردباشی گریه نکنی
نه عزیز نشنیدم تا الان همچین چیزی رو،فقط بعضی وقتا چشمامو میبندم حتی وقتی بیدارم یهو احساس سقوط بهم ...

شاید سرگیجه ست.

راه و رسم مردن را در مجال زندگانی دنیا نیاموخته ایم. چه گرانبهاست در نظر پروردگار، مرگ پاکان؛ همچنان که چیزهای کمیاب گرانبها هستند. به شما راست میگویم، به راستی من در این جهان به امتیازی آمده ام که تا کنون به هیچ بشری داده نشده،زیرا خدای ما انسان را نیافرید که در جهان او را باقی بگذارد بلکه او را آفریده است تا در بهشت بگذاردش. 🍀 jesus christ.  به نام قدرت مطلق، نيروى برتر، نيرويى كه قدرتت از شمال تا جنوب و از شرق تا غرب گسترده شده. Angel 
جوووون ماااادرت ادامه نده 

چرا قسم میدی؟!

خب شما دوست نداری این مطالبو نخون.

اینقدر مطمئن نگو،ممکنه شخص تو حالت بین خواب و بیداری یا فکر کردن عمیق باشه و اشتباه کنه 

وقتی توکل به خدا باشه
ترسی نداره

هیچ نیرویی بالا تر از نیروی خدا نیست

اما چشم

فرمایشتون کاملا صحیحه

احتراما،قدیمی ترین کاربرمَردِسایت،O2shOmaL کانال 🖤تلگراام بنده،دیدنش خالی از لطف نیست...
2706