2733
2739
عنوان

۲۰سالمه ولی حس میکنم ترشیده شدم و دیگه مورد خوب پیدا نمیشه 😢😔😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 1303 بازدید | 93 پست
عشقتون ابدی.بله زندگی مسئولیت داره الان چن روز خونوادم رفتن ایران گردی ولی من باهاشون نرفتم همسرمو ک ...

اره آدم که حق و حقوقشو بدونه دیگه تحمل خیلی ظلمها رو نداره من خودم چون زیادی حرف سیاسی میزدم و دفاع میکردم از بعضی چیزا همه بهم گفتن این کار رو ادامه نده سرتو به باد میدی اخر رفتم تو کار هنر ولی زندگی زناشویی خودش بزرگترین مسئولیته نباید فقط دنبال قسمت تخت خواب و رمانتیک بازیاش رفت چون اکثرش بعد عروسی کم رنگ میشه 

سه اصل هیچ وقت باکسی بیشتر ازجنبه اش رفاقت نکن,درددل نکن,شوخی نکن حرمتها شکسته میشود............ هیچ وقت به کسی بیشتر ازجنبه اش خوبی نکن,محبت نکن,لطف نکن تبدیل به وظیفه میشود.............. هیچ وقت ازکسی بیشتر ازجنبه اش خوبی نخواه,کمک نگیرانتظارنداشته باش تبدیل به منت میشود
اره آدم که حق و حقوقشو بدونه دیگه تحمل خیلی ظلمها رو نداره من خودم چون زیادی حرف سیاسی میزدم و دفاع ...

بله درسته البته من به سیاست علاقه ای ندارم ولی خب به حق و حقوقم به عنوان زن خیلی واقفم 

از اول زندگی هم طوری رفتار کردم تاحالا همسرم کوچکترین بی احترامی بهم نکرده یه مرد زن میگیره برده که نمی گیره بگن نه شوهرشه حق داره  مثلا خانوم کتک میخوره میگن چی کردی زدتت اصلا گیرم خطا کرده حیوون نیست که کتک بخوره آدم شه

.تو یه تاپیک دیگه بودم یه خانومی به دوستای بیست و سه چهار ساله اش میگفت ترشیده هی می گفتم نگو توجه نمی کرد وای ازین اجتماع که یه زن به هم جنسش اینو بگه خدایا فکر کن اون خانوم مادر هست قراره یه نسل تربیت کنه

ای خواهر خدا کنه آگاه تر شیم

راستی شما خیلی قابل احترامی چون کاربر قدیمی سایت هستی

قایق ببینیم گریه مان میگیرد...رنگین کمان ببینیم گریه مان میگیرد...پیتزا ببینیم گریه مان میگیرد...رقص ببینیم هم...ترانه ببینیم هم...کورد ببینیم...بلوچ ببینیم...عرب ببینیم...فارس ببینیم هم...زیارت قبول ای چشم های اشک آلود!!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بله درسته البته من به سیاست علاقه ای ندارم ولی خب به حق و حقوقم به عنوان زن خیلی واقفم  از اول ...

لطف داری عزیزم ..

سه اصل هیچ وقت باکسی بیشتر ازجنبه اش رفاقت نکن,درددل نکن,شوخی نکن حرمتها شکسته میشود............ هیچ وقت به کسی بیشتر ازجنبه اش خوبی نکن,محبت نکن,لطف نکن تبدیل به وظیفه میشود.............. هیچ وقت ازکسی بیشتر ازجنبه اش خوبی نخواه,کمک نگیرانتظارنداشته باش تبدیل به منت میشود
2728