2737
2734

این کسی میفهمه که دیگه به بن بست رسیده باشه از انتظاروامیدواربودن خسته شده باشه روزها وهفته ها وماهها وسالها تو چشم انتظاری لطف خدا مونده باشه خدارو باور داره ولی سختیها دیگه ازپادرش اورده باشه قبلا نماز میخونده وآخرنماز دستش به درگاه خدا دراز میکرده واز ته دلش خدارو صدازده باشه اونوقت دلش آروم شده که حرفاش باخدا زده خدا میدونه از درداش خبر داره کسی میدونه که دیگه گریه رفیق هرشبش شده باشه وقتی که گریه میکنه بچه هاش میان آرومش میکنن اما آروم نمیشه دلش بیشترمیگیره ولی مجبوره بخاطر بچه هاش خودش جمع وجور کنه که بیشتراذیتشون نکنه باگریه های تکراری، کسی میدونه که دیگه نمیتونه رو پاهای خستش خودش حفظ کنه که نیفته کسی که دیگه نمیتونه باسیلی به صورتش خودش حفظ کنه وای خدا اخر دنیا کجاس نکنه دنیا واس اونیکه خیلی وقته منتظره خوشبختی وآرامشه تموم بشه ،نکنه باحسرت از این دنیا بره،یعنی راسته که میگن انسان رو بازجر آفریدیم ؟درسته زجرکشیدیم ومیکشبم درسته بارها کاسه چه کنم چه کنم دستمون گرفتیم اما من وتمام کساییکه سختی کشیدیم امید داریم درسته ناامیدم شدیم اماتوی همون ناامیدی باز هم امید داشتیم به بزرگی تو شک نکردیم. شک نکردیم که هستی که میشنوی اما نمیدونم چرا دوست داری تو انتظار دست وپنجه بزنیم ای خدای مهربون آرامش میخواییم حقمون میدونیم که ماهم زندگی کنیم برای بچه هامون آدمای شادی باشیم دلمون میخواد دیگه دغدغه نداشته باشبم نگران نباشیم استرس نداشته باشیم ،خوشبخت باشیم خدایا کمکمون کن دیگه خیلی خسته ایم خدایا امیدمون رو ناامید نکن 

من با دیدن محدودیت درخودم،خدا را محدودنمی کنم.چون با خدا همراهم،همه چیز ممکن ومیسر است.