2733
2734
عنوان

بیایید ببینید تصمیم عاقلانه گرفتم؟اسکرین از پیام های خودم وشوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 2291 بازدید | 95 پست

همیشه اینجا گفتم... مرد زنشو میبینه بعد جرئت خیانت پیدا میکنه... وقتی میبینه زنش چقدر سادست و با چندتا پیام گولش میزنه.. وقتی میبینه زنش چقدر بهش وابستست راحت همه کار میکنه و تو دلش میگه نهایتش زنم چندروز قهرباشه باز خوب میشه....

ولی زنی که خودداره و به کسی اجازه توهین به خودش نمیده و با کوچیکترین خطای شوهرش اونو از کارش به شدت پشیمون میکته اون مرد دیگه حتی فکرخیانتم به سرش نمیزنه

و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌸برای حاجتم صلوات بفرستین 🌹فدای دل مهربونتون 💖

بنظرم شوهرت خیلی زبون چرب و نرمی داره و ببخشید حقه بازه معلومه کاری کرده خبط و خطایی کرده اما پشیمونه و ناراحت از اینکه دسش خوندی لو رفته . ببخشش اما حوری که دیگه تکرار نکنه . و یه مدت جوری برخورد کن انگار ثضیه فراموش کردی اصلا به روش نیار اما زیر نظر داشته باشش . مردا عجب موجو داتی هستن بخدا تو خلقت خدا موندم . 

اللهم اغفرالی الذوب التی تحبس الدعا 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه بالای کیبورد کلمه ها میان ،یه کلمه عزیزم رو زدم بعد بقیشو کلمه های بدی اورد

خوب تو کیبورد گوشی فقط کلمه میاد ولی این حرفی که تو گفتی که میگی شوهرم نوشته یه جملس

از کجا مطمعنی که شوهرت خیانت کرده 

انقد بد به دلت راه نده 

2731
بهتره فکر عاقلانه کنی و درست تصمیم بگیری م مطمئن بشی از شوهرت تا ادامه ی زندگیت مث ما نشه پر ازشک تر ...

رو قول دادناش واقعا حساب میکنم ،بازم میسپارمش به خدا چون کار دیگه ای ازم برنمیاد اما اگه تکرار کرد بیدرنگ جدا میشم

ان شالله ۹۹/۹/۹تو خونه خودم سالم و سلامت کنار همسر و فرزندانم هستم ان شالله

توروخدا به منم کمک کنید چند شب پیش گوشی شوهرم دستم بود بعد نتشو روشن کردم یه پیام از اینستا اومد که یه زن بود عکس پروفایلشو دیدم،،هرچی خواستم بخونم گوشیو از دستم گرفت و نذاشت مدام قسم میخوره چیزی نیست و یه چیز سادس چند شبه دیوونه شدم ولی بهش گفتم تو اینستا بزن متاهلی اسم منم کنارش بزن این کارو کرد!!!!!

خوب تو کیبورد گوشی فقط کلمه میاد ولی این حرفی که تو گفتی که میگی شوهرم نوشته یه جملس از کجا مطمعنی ...

خب اون کلمه هارو پشت هم زدم یه جمله درست شد

بنظرم شوهرت خیلی زبون چرب و نرمی داره و ببخشید حقه بازه معلومه کاری کرده خبط و خطایی کرده اما پشیمون ...

دقیقا منم فهمیدم از پیامهاش که کار خودش بوده ،فعلاتا روزی که بیاد سرسنگینم باهاش میخام وقتی اومد مخکمتر برخورد کنم

مطمعنی پیام بوده؟؟ اخه اینستایه من وقتی یه نفر فالوم میکنه برام اعلانش میاد

اگه چیز خاصی نبود چرا با زور ازم گرفت آره با اینگلیسی براش نوشته بود،،بخدا دارم مثه شمع آب میشم نمیدونم دردمو به کی بگم

دقیقا منم فهمیدم از پیامهاش که کار خودش بوده ،فعلاتا روزی که بیاد سرسنگینم باهاش میخام وقتی اومد مخک ...

از همه مهم تر هر زنی طرز و مدل حرف زدن شوهر خودش میشناسه اصلا گول چرب زبونیش نخور منم سالها پیش هم چین چیزی تو گوشی شوهرم دیدم گفت کار دوستم بود بعد تو این دور ه زمونه کی گوشی میدی دست کسی همه خودشون گوشی دارن . بعدم اصلا زیر بار دروغاش نرفتم چون مدل حرف زدناش و تیکه کلاماش برام آشنا بود .

اللهم اغفرالی الذوب التی تحبس الدعا 
اره از قول دادنش فهمیدم یکاری کرده اما پشیمونه فعلا بخشیدمش تا بیاد اینجا و قسمش بدم و حسابی بترسونم ...

نه اصلا قران نیار وسط ازش قسم نخواه 

سعی میکنم از وسایل یک بار مصرف استفاده نکنم ،خصوصا سفره ی یک بار مصرف که اصلا ضروری نیست .همیشه لیوان همراهم دارم .تا بتونم اب معدنی نمیخرم .فروشگاه که میرم کیسه همراهم دارم وپلاستیک نمیگیرم.تابتونم زباله تولید نمیکنم.زباله های خشک وتر رو جدا میکنم وزباله های خشک رو تحویل کانکسای شهرداری میدم .شاید بگید برای چی اینهمه به خودت سختی میدی وقتی هیچ کس رعایت نمیکنه ؟ خودمم گاهی به این فکر کردم گاهی به سختی میفتم ،راحتیم کمترمیشه اما دیگه عادت کردمو ی حس خوب از این رعایت کردنام گرفتم  .همه ی این کارارو میکنم برای برادرزاده هام که وقتی بزرگ شدن اندکی از این طبیعت براشون باقی بمونه .برای بچه های خودم .برای بچه های شما که عاشقشون هستید.میخوام وقتی بزرگ شدن بگم من سهم خودمو انجام دادم وکوتاهی نکردم .
2706