2737
2734
عنوان

بدون عنوان

| مشاهده متن کامل بحث + 16859 بازدید | 1087 پست
عزیزم تاپیک اشتباه اومدی.اون بغلی بایدمیرفتی😁😂😁😂

ای خدااااااا وای من گیج کوهی کی بودم گزارش بزنین پاک بشه مرسی

تیکر تاریخ عروسیمه1شهریور.میشه برای اینکه کارام جور بشه یه صلوات بفرستین.ممنون

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اووم مثل اينكه خيليا راضي نيستن از حضور من  و اينكه گفتن خيليا با من مشكل دارن  نميخوام ...

اول اینکه چرا وقتی اومدی خصوصی خداحافظی کردی باهام دیگه خصوصیتو چک نکردی؟  

دوم اینکه اینجا هزاران نفر عضو داره که ممکنه خیلی هاشون از هم بدشون بیاد خیلی اهمیتی نداره

سوم اینکه به عنوان مثال فکر میکنی همه عاشق من هستن؟نه عزیزم چند موردو میشناسم که کارشون از تنفر گذشته تو هرتاپیکی که منو میبینن بالاخره یه جمله ی تنفر امیز بهم میگن 

ولشون کن بابا

یه سرچ بزن هارلی کویین میبینی چقدر براش تاپیک زدن

دیدم عزیزم میگم ک سه ساله اینجام...خب الان اونایی ک از رفتن دوستشون ناراحت شدن و براش تاپیک زدن شدن نوچه؟😐😩

وزن شروع》90 وزن هدف》۶۵...پشت کرده ام ب گذشته...ب روزهایی ک با اندوه شب شدند...دشمن شده ام با آنها ک مرا ن تنها یکبار بلکه هزار بار آزردند رو ب آینده ای نشستم ک هیچکدام از آن آدمها و روزهای ملالت امیز،درونش جایی ندارند.مادربزرگ همیشه میگفت:روی زخم های دلت مرهمی نگذار!صبر کن بسوزند و بفهمند دستی نیست برای مداوایشان آنوقت یاد میگیرند با هر حادثه خراش برندارند...گذشته ام را بی هیچ دوایی رها کرده ام،دشمنانم نیز در مخروبه ترین قسمت مغزم.باید یاد بگیرم برای هر رنجشی پماد امید بخشی نیس؛درد را باید تجربه کرد تا دیگر هر زخمی،روح را ب انزوا نبرد...حالا آدمی شده ام بیگانه با انچه تصور میکنی.هرچقدر میخواهی طعنه بزن و کنایه هایت را در دهانت بچرخان!من تنها آینده ای را میبینم ک نه برای تو جایی هست نه روزهای  هدر رفته!مادربزرگ قربان دهانت راست میگفتی:مرهم همیشه دوای درد نیس،گاهی باید بی اهمیت بود درد خودش از خانه میرود...!
2740
دیدم عزیزم میگم ک سه ساله اینجام...خب الان اونایی ک از رفتن دوستشون ناراحت شدن و براش تاپیک زدن شدن ...

نه بابا میگم کلا از این کارا نکنین ملت حساس میشن  و بداز بدتر نازنین کلا باید بیخیال باشه و هر کی بهش توهین کرد نخواد بره 

وزن اولیه۸۳☹️ وزن هدف اول۷۵ 😘هدف دوم ۷۰🤩🤩🤩🤩
سلام بچه ها  دليل خاصي نداره همينجوري دارم ميرم اومدم خصوصي هاتون خدافظي كنم تا حاشيه و حرفي ...

سلام من تازه آمدم چی شده نارنین کجا رفت چرا می خواد بره ای بابا چرا

خواهرم چله حق شناس وچله سوره حشر و احزاب برای ازدواج میگیره،،،چهل روز  سوره هایی از قرآن انتخاب می کنه ومی خونه که مناسب حاجت شما باشه   اینم ایدی تلگرامش Rostami146   خداروشکر خیلی ها حاجت گرفتن 
عجیبه!از هم خوشتون نمیاد یا عاشق همدیگه اید!!مگه چقدر همدیگر رو میشناسید ؟!چقدر وقت اینجا میذارید که ...

منم واقعا برام سواله . اگه تاریخ عضویت ام رو نگاه کنیین نسبتا قدیمیه وقت زیادی هم میزارم تو نی نی سایت ولی هیچ کس رو نمیشناسم . تنها انگیزم هم راهنمایی گرفتن و راهنمایی دادنه همین . ولی واقعا کنجکاوم بدونم بقیه چی کار می کنن مثلا همین گروه بندی وتنفر و عاشق هم بودن و این چیزااااا

خدایا ازت ممنونم که بهترین شوهر دنیا رو نصیبم کردی   
2706