2733
2734

دکتر سونوگرافش حتما خانوم باشه

و دوقلویی رو هم انجام بدن

و زود نوبت بدن

ممنون میشم زود راهنماییم کنید

آرامـــش سهــم قلبیـــست کــه در  تصرف خـــــ❤ـــدا باشد....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
عزیزم شما ivf انجام دادین،؟؟ جنسیت دوقلوها هر دو‌پسرن؟؟؟

بعله انجام دادن ولی منفی شد 

و با امپول و قرص دوقلو باردار شدم و هردو پسرن الحمدلله

بعله انجام دادن ولی منفی شد  و با امپول و قرص دوقلو باردار شدم و هردو پسرن الحمدلله

یعنی ivf برای نعیین جنسیت انجام دادین و منفی شد؟،؟؟

عزیز دلم‌مبارک‌گل پسریها

میشه بگی چند ساعت بعد از امپول و چند بار نزدیکی داشتی و‌رژیم و مکمل های خودت و همسرت چی بود ؟؟؟

مرسی عزیزم و ببخشید که وقتتو گرفتم،دعا میکنم گل پسرات صحبح و سالم بیان بغلت❤️

صبورانه در انتظار عنایت خداوند میمانم و‌ به او توکل میکنم.❤️
یعنی ivf برای نعیین جنسیت انجام دادین و منفی شد؟،؟؟ عزیز دلم‌مبارک‌گل پسریها میشه بگی چند ساعت بعد ...

ن عزیزم برای بارداری ivf کردم ک نگرفت هدفم تعیین جنسیت نبود

چند ماه بعدش دوباره رفتم دکتر و بهم امپول قرص داد ک الحمدلله باردار شدم

این کارایی ک انجام دادم

امیدوارم به دردت بخوره عزیزم و بزودی باردار بشی

من حدود یکسال و چندماه بود اقدام کردم
ولی تنبلی تخمدان شدید و کیست تخمدان و پریودی های نامنظم داشتم
مدام قرص ال دی و این چیزا میخوردم برای تنطیم پریود
تا اینکه رفتم زیر نظر دکتر و شروع به خوردن قرص متفورمین کردم ک کیست هام در عرض5 ماه از بین رفتن
و شروع بخوردن گرمیجات کردم
سردیجات کمتر کردم ولی استفاده میکردم
تا اینکه دکتر بهم3 دوره قرص لتروزول داد دو دوره این قرص خوردم ک بار اول هیچ فولیکول غالبی نداشتم و بار دوم کیست 5 سانتی بوجود اومد
بعد از اون ب توصیه خواهرم داروی گیاهی "باه زنان" برای اقای تبریزیان گرفتم ماه اول مصرف کردم خوب بود ولی ماه دوم هم گرده نخل + باه زنان+ قرص لتروزول+ امپول hcg+ دمنوش دارچین مصرف کردم
گرده نخل با عسل خوردم و همچنین عسل و سیاهدونه و گرمیجات
البته همین ماه ک باردار شدم از روز اول پریود تا روز 14 چایی و چیزای کافئین دار نخوردم و بجاش فقط دمنوش دارچین و نبات میخوردم
دارچین کیفیت تخمک خیلی خیلی بالا میبره بطوریکه منکه همیشه فولیکولام اندازش 8 بود اون ماه 17 و 19 بود
و البته همسرمم 2 و 3 ماهی بود بهشون گرمیجات میدادم
مخصوصا صبح ناشتا گرده نخل+ عسل طبیعی+ سیاهدونه+ دارچین
در کنار همه ی اینها توکل بخدا و بیخیالی و از دستورالعمل شیخ بهایی هم ک ایات قرانی هست ک باید ب کمر ببندید هم استفاده کردم توضیحش در نت هست
ولی اگر استفاده کردید این دستور رو هنگام دستشویی، نزدیکی، و حمام اون ایات رو از کمرتون باز کنید
و از نذر صلوات برای امام جواد علیه السلام غافل نشید ک خیلی زود جواب میدن
ان شالله بزودی همه تون باردار بشید
ببخشید خیلی طولانی شد

یعنی ivf برای نعیین جنسیت انجام دادین و منفی شد؟،؟؟ عزیز دلم‌مبارک‌گل پسریها میشه بگی چند ساعت بعد ...

همون روزی ک امپول رو تزریق کردم ساعت 5 یا 6 عصر بود شبش اقدام داشتم، و مجددا یک شب درمیون اقدام داشتم تا 2 شب

یعنی سرجمع 3 شب اقدام کردیم

مکمل هم خودم و همسرم خوردیم ولی تاثیری نداشت چون سه ماه قبل بارداری 

2738
همون روزی ک امپول رو تزریق کردم ساعت 5 یا 6 عصر بود شبش اقدام داشتم، و مجددا یک شب درمیون اقدام داشت ...

خوردیم

خودم کپسول اووبوست خوردم برای کیفیت تخمک

برای همسرم فرتیل اید ک برای تحرک و کیفیت اسپرم

عزیزم خیلی برام دعا کن ان شالله بچه هام سرووقت بدنیا بیان و دچار زایمان زودرس نشم

ان شالله شماهم بزودی زووود خبر بارداری تو بگی 

عزیزم خیلی برام دعا کن ان شالله بچه هام سرووقت بدنیا بیان و دچار زایمان زودرس نشم ان شالله شماهم بز ...

عزیزدلم 

خدتروهزار مرتبه شکر که انقدر جواب زحمتهات رو‌گرفتی 

الهی شکر

ممنون برای همه ی توضیحاتت

انشالله و به حق علی گل پسرات صحیح و سالم به دنیا میان و نتیجه ی انتظارت رو میبینی.

ممنونم دوست عزیزم 

اگر قابل باشم دعاگوت هستم ❤️

عزیزدلم  خدتروهزار مرتبه شکر که انقدر جواب زحمتهات رو‌گرفتی  الهی شکر ممنون برای همه ی ...

لطف داری گلمممم

ممنوونم

ان شالله شماهم بزودی زود مامان بشی و ب این دوران شیرین بیای....

از توکل بخدا غافل نشو

مخصوصا مخصوصا از توسل به امام جواد علیه السلام ک امشب تولد پدربزرگوارشونه... من از ایشون حیلی خیلی حاجت گرفتم ان شالله شماهم حاجت روا بشید و خداوبهتون دوقلو بده😍😍

لطف داری گلمممم ممنوونم ان شالله شماهم بزودی زود مامان بشی و ب این دوران شیرین بیای.... از توکل ب ...

عزیزمی

ممنونم ازت دوست عزیزم،من ی دختر ده ساله دارم و اکر خدا بخواد برای دومی میخوام اقدام کنم و‌دوست دارم که پسردار بشم به لطف خدا 

مناسفانه همسرم سیگار میکشه و خیلی از دستش عصبانیم،خیلی از دوستا میگن خیلی مهم نیست ولی خودم هیلی فکرم درگیره ،همش میخ‌استم برای جنسیت ivf کنم ولی نتونستم دلم رو راضی کنم.

عزیزمی ممنونم ازت دوست عزیزم،من ی دختر ده ساله دارم و اکر خدا بخواد برای دومی میخوام اقدام کنم و‌دو ...

خدا حفظش کنه براتون عزیزم دختر خیلی شیرینه

منم همسرم سیگار میکشه متاسفانه

شاید تاثیر داشته باشه ولی همه چی دست خداس اتفاقا ماهم پسر میخاستیم و ی سری کارای عبادی هم کردیم

مثل خوردن عرق کاسنی ک به همسرم دادم

گرده نخل ک تاثیر داره برای پسر زایی زن و مرد هر دو بخورن ی عکس هم هست براتون میفرستم ما بهش عمل کردیم

البته در روایات هست اگر نیت کنید اسم فرزندتون رو محمد یا علی بگذارید ان شالله خداوند بهتون پسر میده

خدا حفظش کنه براتون عزیزم دختر خیلی شیرینه منم همسرم سیگار میکشه متاسفانه شاید تاثیر داشته باشه ول ...

الهی دورت بگردم من 

همسر شما هم یعنی سیگار میکشه و پسردار شدید؟؟؟؟

البته خواست خدا به همه چیز مقدمه و اول و اخر خواست خداست.

مرسی عشقم که وقت میذاری واسم 

انشالله خدا جواب دل پاکت رو‌ بده❤️