2733
2734

سلام بچه ها من یه خواهر۱۷ ساله دارم که حسابداری میخونه فوق العاده دختر خوب و بااحساساتی هست بابامم از نظر مالی خداراشکر دستش به دهنش میرسه یعنی ۲تاخونه ۲ماشین داره زمین کشاورزی بزرگ داره ازنظرخانوادگی هم هیچ گونه مشکل نفسی وتجاوزی جنسی به عنف نداشتیم ونداریم اما پسرعموم خاستگار خواهرمه که ۵تا پرونده قضایی جنایی داره و بیکاره عموم اینا هم بجز ۱ماشین و ۱خونه هیچ پیشرفتی تو تمام مدتی که ازدواج کرده بودن نداشتن و پسرعموم بخاطر پرونده ای که با دختری داشته تو زندانه و به خواهرم قول داده که از زندان۲سال دیگه که امد زندگی تازه ای شروع میکنه ومشروب وسیگار رو کنار بذاره و خواهر من برعکس نظرخانواده که مخالفت میکنن راضی هست به ازدواج با پسرعمویی که هیچ نداره بنظر شما کاردرستی هست که این ازدواج صورت بگیره ؟؟؟؟؟؟تورو خدا بادلیل بهم بگید تا شات بگیرم برای اجیم بفرستم شاید نظرش عوض شد وبازندگی خودش این خرابکاری را نکرد و گند نزد 

...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

کرو کور شدع

⚘الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم⚘🌷تیکر تولد دوساله شدن دخترمه💋 خدایا مراقب خانواده ام باش. فقط بخودت خدایا توکل میکنم میدونم که هوای دخترو خانوادمو داری💚💙❤💛💟
2738

بهش بگو تو الان داری دنیارو با عروسک بازی اشتباه میگیری ... برو زنش بشو  ولی هروقت کتک زدناشو خیانتاشو خلافاشو نداریاشو دیدی اونم نه بعد از چند سال بلکه بعد از چند ماه حتما به یاد سازگارر به نامی می افتی که تو نی نی سایت این حرفو بهت زد که به خودت بیا تو همش ۱۷ سالته نه ۳۷ سال که هول شوهر ورداشتی🤨🤨🤨🙁🙁😕😕😕

خدایا مرسی که دخترمو بهم دادی تا یادم نره همیشه بگم شکرت🙏🙏🙏🙏 هروقت نی نی چهل روزه یا خانوم باردهر میبینم تا چند ساعت از ترس میلرزم .. تیکر تولد یک سالگی پرنسسمه... و تا ابد دیگه بچه نمیخام😕😕😕

بهش بگو قدر خودتو بدون رو قول و وعده مردا زندگیتو بنا نکن گذشته هرکس اینه ایندشه روی هوا زندگیتو بنا نکن یه درصد احتمال بده حرفاش درست از اب در نیاد جواب شخصیت خودتو چی میدی هنوز تحقیر نشدی نمیفهمی چه حسیه وقتی برگرده و بهت بگه از سرتم زیاد بودم اتیش میگیری 

هر طور شده نزارین.ازدواج کنن

⚘الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم⚘🌷تیکر تولد دوساله شدن دخترمه💋 خدایا مراقب خانواده ام باش. فقط بخودت خدایا توکل میکنم میدونم که هوای دخترو خانوادمو داری💚💙❤💛💟

نه بابا این تازه رفته زندان اونجا شگرد های جدیدتری هم یاد میگیره برا خلاف . اونایی که زندان میرن شاید 10 درصد عبرت گرفته خارج بشن بقیه هفت خط تر میشن این اقا هم که سابقه داره ماشالا اونم پرونده جنااااااایی و منافی اخلاق. مال و منال و کار هم که صفر . به چیش میخاد دل خوش کنه؟ راهی که داره با دلش میره و یه روز با عقلش برمیگرده .اشتباس این ازدواج

مشکل کارهای ما اینه که برای رضای همه کار میکنیم جز خدا. شهید ابراهیم هادی🥀 دعام کردی خبرم کن  میخوام برات ذکر یونسیه بگم(ایه 87 و 88 سوره انبیا) 👋

عزیزم

نداشتن مال مانع خیلی مهمی نیست..منظورم اینه وه موضوع اصلی نیست..من و همسرم هم از صفر شروع کردیم

مهم اینه که پسر عموتون چیزهایی داره که نباید داشته باشه..منظورم سابقه و پرونده هاشه

تو رو خدا هر طوری هست چشمش رو به حقیقت باز کنید

کرونا اگه فقط یک خوبی داشت این بود که همه بفهمن جواب امر به معروف《به تو چه ؟》نیست. بفهمن آلودگی یک نفر به همه ربط داره👌🙄تعجب میکنید چرا بعضی از اونهایی که میگفتن به خاطر کرونا نمازجمعه ها باید تعطیل و قم قرنطینه بشه، الان خودشون گله ای راه افتادن رفتن شمال یا جنوب؟بابا لیدرهای اینها همون عاریایی هایی هستن ک واسه مراسم اربعین و حج به ما میگفتن عرب پرست،بعد خودشون به خاطر یه مشت دلار رفتن عربستان دیکتاتور وکودک کش،پاچه خواری شاهزاده های سعودی رو کردن و اونجا همه ترانه ای خوندن غیر از خلیج فارس!😏😷دعای غریق که امام صادق(ع)برای نجات از فتنه های اخرالزمان سفارش کرده اند:"یا الله و یا رحمن و یا رحیم، یا مقلب القلوب، ثبت قلبی علی دینک"🙏🙏 دوست من، دعای عظم البلا و دعای یا من تحل و دعای عهد با توجه به معانی فراموشمون نشه⚠🙏اگر نماز قضا بشه میشه جبران کرد، اگر روزه قضا بشه میشه جبران کرد ولی اگر ولایت قضا بشه نمیشه جبران کرد😔یکباردرسقیفه قضاشد،حضرت زهرا(س) را شهید کردند😢یکباردرصفین قضا شد،حضرت علی (ع) را شهید کردند😢امام حسن شهید شدند😢 تا "مردم بفهمند" نمی شود به پیمان صلح معاویه اعتماد کرد؛ امام حسین شهید شدند😢تا "مردم بفهمند" یزید ظالم است،یک تاریخ هزینه شد تا یه عده دیرفهم بفهمند! در حالی که میشد فقط با گوش کردن به "ولی‌خدا" هزینه نداد⚠️😔سلیمانی یک فرد نیست،یک مکتب است❤ شهید سلیمانی برای دشمن خطرناک تر از سردار سلیمانی است👊✌#مکتب_سلیمانی📚🕯🚩#انتقام سخت👊💣#مرگ_بر_آمریکا✊👊الا حزب الله هم الغالبون

متاسفانه دخترا ب خصوص احساساتی زود خام‌میشن کسی یکم براشون زبون بریزه و حرفای قشنگ بزنه سریع رویا پردازی میکنن دل میبندن 

ولی به خاهرتون بگین یکم چشاشو باز کنه 

اینده شوخی بردار نیس

2706