2737
2734
باشه باشه ببخشید کارم زشت بود

برو تو اتاقت تا شب به کارت فک کن 👈🏻

تا به نتیجه نرسیدی بیرون نیا

😂😂😂😂

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خو سوالت ک جواب نداشت یعنی اینقدر بی دست و پائه ک تازه ب شمام گفته؟ خیلی مسخره بود سوالت اخه🤐🤐

میتونی اینم بهش معرفی کنی  

به عکس پروفایلم گیر نده  استارتر عزیزی که نظر ما رو میخونی یه لایکی یه کامنتی بفهمیم خوندی بابا  
2728
بر وایسا پیشش عسکتونو بگیرم📷 من زیاد دیدمش دم به دقیق میاد تو خصوصی دعوام میکنه😭😭

😂😂😂😂😂منم از وقتی سیاست رو بوسیدم گذاشتم کنار پرم به پرش گیر نکرده

لطفا برای شفای مادرم👵یک حمد بخونید سپاس  
سلام کسی گزارش نزد من حذف کردم     لطفا هر مطلبی رو اینجا بیان نکنین

سلام نی نی یارعزیز به قول دوستمون منم اولین باره نی نی یار می بینم😊😊لطفا تاپیک منو حذف کنید،یه تاپیک زده بودین که هرکی هرتاپیکی رو خواست حذف بشه لینکشو اونجا برای شما بفرسته،من اون تاپیک شما هم رفتم ولی قفل بود😞

🍃🌸دوستان عزیز نی نی سایت حتما حتما حتما برای یکبارهم که شده کلیپ صوتی دکتر حبشی به نام    (کلید مرد ) گوش بدین لطفا🍃🌸
برو تو اتاقت تا شب به کارت فک کن 👈🏻 تا به نتیجه نرسیدی بیرون نیا 😂😂😂😂

میشه منم برم باهاش فک کنم به کار زشتش تنها نباشه؟😂

اسرار ازل را نه تو دانی و نه من                                 وین حرف معما نه تو خوانی و نه من                       هست از پس پرده گفتگوی من و تو                            چون پرده برافتد ، نه تو مانی و نه من                            📖 #ترانه_های_خیام                                              ✍🏻#صادق_هدایت
2738

چه بی ادب شدی تو امروز....تا نی نی یار اینجاست بگم یه حالیم به تو بده؟؟😒😂😂😂😂

هر چه اید به سرم  باز بگویم گذرد                                     حیف ازین عمر     که با می گذرد، می‌گذرد    💔💔

میترسم به پشما..ت نظر سویی داشته باشه🤐🤐

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗
چه بی ادب شدی تو امروز....تا نی نی یار اینجاست بگم یه حالیم به تو بده؟؟😒😂😂😂😂

استغفرالله  

حالا قطعم میکنه

اسرار ازل را نه تو دانی و نه من                                 وین حرف معما نه تو خوانی و نه من                       هست از پس پرده گفتگوی من و تو                            چون پرده برافتد ، نه تو مانی و نه من                            📖 #ترانه_های_خیام                                              ✍🏻#صادق_هدایت
2706