2733
2734
عنوان

اولین و آخرین کادویی ک از شوهرتون گرفتین چی بوده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 527 بازدید | 90 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

البته آخرین بود 

اولین و آخرین نبود

« Made in pain 💔» به دَشتـی رسیدی بلندتر بخند! بلندتر بخند یادِ خونه بیـوفتُم ..:)                                                           هر هویتی رو رها کردم.‌ هر احساسی رو از بین بردم. هر خاطره‌ای رو‌ دفن کردم و هر آرزویی رو نادیده گرفتم. به نظر میرسه بی‌نقص‌ترین فرصت برای زندگی‌کردنه. بدون زنجیر.                  مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختندو برای عشق مرز، غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا میگیرد، نه عشق مرز میشناسد.-ارنستو چگوارا      لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید. ❤️

اولیش ی تنگ خاص بود با ی گیاه خاص ک گفتم وای چقدر زیباست بعد منو ی جا سرگرم کرد رفت خرید و یهوو دستش دیدم ذوق زده شدم هنوزم دارمش بعد هفت سال ‌. اخریشم پریروز لباس خرید از سرکار یکی برا من یکی برا دخملم 

مامانم همیشه میگه تا وقتی یکیو پیدا نکردی که برات مثل بچه‌ت باشه نرو توی رابطه، ازدواج!یه بار که پرسیدم یعنی چی، گفت یعنی مثل بچه ای که از گوشت و پوست و استخون خودته باشه برات، نه خوبشو، نه بدشو، نه خوشگلشو، نه زشتشو، نه داراشو، نه فقیرشو حاضر نباشی با کس دیگه‌ای عوض کنی، هر عیب و ایرادیم که داشته باشه دلت نخواد یکی بهترشو بیاری به جاش، چون برات بهترینه در هر حالتی.‌‌..وقتی ازدواج کن که مطمئن باشی می‌تونی توی سختیا، نداریا، مریضیا، گرفتاریا مثل یه مادر بمونی به پای آسمون ابری و آفتابی زندگیِ طرفت، گاهی عینک آفتابی بزنی، گاهیم چتر بگیری دستت!:))
2731
2738
اره...منم منظورم کادو بود فقط...وگرنه هرچی ک داریم خودشون خریدن واسمون

ارههه چقدم این اولیااااا مزه میده مخصوصا بی مناسبتش من انقدر اون تیشرتارو پوشیدم داغون شدن😂😂 یا اولین کادوی با مناسبت تولدم ساعت خرید ۲ سال و نیم پیش هنوزم میندازم همیشه 😂 انگار اون اولا خیلی عشقولانه به نظر میاد کادوها

2706