2737
2739

سلام دوستای خوبم

ممنون که وقت میذارید وکمکم میکنید❤️❤️🙏🙏

یه سوال داشتم نی نیم یک هفتشه ودختره تواین هوا چی تنش باید بکنم یک آستین بلند و بلوز کافیه؟کلاهم باید بذارم؟

واینکه کنار ناخناش شاخه شاخه ای شده دلیلشو میدونید؟لازمه ببرم دکتر نشون بدم؟

وسوال اخر میتونم بدنشو چب کنم باروغن چیکو؟احساس میکنم خشک شده پاهاش و دستاش جون زردی داره وهرردز میشورمش باکاسنی

ممنون❤️

خداجونم بابت تموم چیزایی که بهم دادی ویه زندگی عالی ممنونتم❤️❤️❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگه پوستش کلن خشکه و بدنش داغه لباس هاشو خیلی نخی و خنک تنش بکن

نفرت یکی از مخرب ترین نوع شرایط ذهنی است . نفرت بدن را مسموم میکند و اثرات آن غیر قابل جبران است. نگرانی یکی از بدترین اشکال فعالیت ذهنی ، بعد از نفرت است که عمیقاً خود مخرب است . هیچ چیز در زندگی اتفاق نمی افتد - هیچ چیز - که ابتدا در سطح فکر نباشد.                              (کتاب گفت و گو با خدا - جلد اول)
2728

منم بچم۱۷روزشه ی بلوز استین کوتاه از،زیر تنشه ی استین بلند از رو.کنار ناخناشم طبیعیه مال پسرمنم میشه بدنش با همون لوسیون بچه چرب کن کاسنی هم خچبه میشوریش اگه زردی داره قطره شیرخشت از داروخونه بگیر ی دو روز بدی خوب میشه

مامان آقا دانیال پسر بامزه و شیرین ام خدا به هر کی نداره بهترینشو بده اونایی که دارن هم سلامت نگه داره آمین❣❣💙💙

برای زردی حتما باید دکتر ببری.

فقط داریم حرف میزنیم. اونی که میخواد بگه "به من چه "باهاش موافقم .لطفا نظر نزاره. واقعا به تو چه .وقتت رو نلف من نکن.برو یه تاپیک دیگه که بهت مربوط باشه والله
2738

بستگی ب هوا داره،ولی من تا 40روز تو خونه مل مل تنش کردم،هم سبکه هم خنک،من پنبه میزدم تو عرق شاطره مشستم تنشو واسه زردیش،خیلییی خوب بود،منم روغن چیکو بود رو سیسمونیم ولی اصلا استفاده نکرد،از عطاری روغن سیاهدونه و بادوم تلخ گرفتم،خیلییییی عالیییه