2733
2734
عنوان

چندش ترین و لوس ترین

| مشاهده متن کامل بحث + 3258 بازدید | 107 پست
این که خیلی خوب بوده نه؟؟؟؟

نه آخره لوس بازی بود فکر کن کاری کرده بود که شوهرم تا اون نیاد لب به غذا نزنه بیچاره سر سفره صبحونه بودیم  داشتیم میخوزردیم شوهره منتطره زنش بود بیاد ما خوردیم تموم شد هنوز زنه نیومده بود این بیچارم از گوشنگی  مرده بود دیگه نخورد تا زنش اومد به شوهرم گفتم ببین یا بگیر گفت به خدا اینا همش فیلمشونه باور نکن اخرم بعد شش ماه از هم طلاق گرفتن

خدایا واسه آینده قشنگی که در انتظارمه شکرت❤😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ما یکی از لقوام شوهرم بود خیلی لوس بود تا شوهرش شروع به غذا خوردن نمیکرد اونم هیچی نمیخورد وامیستاد ...

راستش اینو میپسندم😶😶

روانشناس نیستم جدی نگیر روانشناس هارو دوست دارم😂😂😂😂
ما چند تا داریم که یه جوری باهم در رقابتن. مثلا عکس دو نفره میگیرن زنه مینویسه زیرش ممنون که هستی و ...

منم همینو میگم ما هم از این کارا بلدیم نه در ملاعام که همه ببینن انقدر بدم میاد از این کارا خداروشکر شوهرمم بدش میاد خیلی خجالتیه

خدایا واسه آینده قشنگی که در انتظارمه شکرت❤😍
2740
نه آخره لوس بازی بود فکر کن کاری کرده بود که شوهرم تا اون نیاد لب به غذا نزنه بیچاره سر سفره صبحونه ...

خوب این دیگه زیاده رویه ولی خود منم حتما صبر میکنم شوهرم بیاد تا با هم غذا بخوریم بهم بیشتر میچسبه

اتفاقا بعضیا که خیلی جلو جمع تظاهر میکنن،در باطن اینطور نیستن

بله همیبطورم هستن 

البته من بدبختیشو نمیخوام چون اصلا نمیدونس عاشقشم اما خوب زندگیش داغونه زنه لوسی داره

#اهدای عضو_اهدای زندگی من حامی اهدای عضوم    
منم همینو میگم ما هم از این کارا بلدیم نه در ملاعام که همه ببینن انقدر بدم میاد از این کارا خداروشکر ...

شوهره منم متنفره 

روانشناس نیستم جدی نگیر روانشناس هارو دوست دارم😂😂😂😂
منم همینو میگم ما هم از این کارا بلدیم نه در ملاعام که همه ببینن انقدر بدم میاد از این کارا خداروشکر ...

منم هم من هم شوهرم بدمون میاد. البته اون دوس داره جلو خانوادش نشون بدم دوسش دارم اما من خودمو میگیرم

2706