2733
2734
عنوان

چندش ترین و لوس ترین

| مشاهده متن کامل بحث + 3261 بازدید | 107 پست
😑😑😑

حالا غیبت نمیکنم تو دلم مونده😕😕  تو جمع هی چنگال میوه میزاشت دهن شوهرش اونم که خجالتی دفعه اول خورد دفعه دومم خورد دفعه سوم یه دادی زد شوهره بلند گفت نمیخورم دیگه 😲😲😲😲😲

خدایا واسه آینده قشنگی که در انتظارمه شکرت❤😍
من فک کردم پولدارید ک اینجوری گفته 😲😲چ ادمای پیدا میشن 😓

شما داشته باشی هم به نظرت اولویت چیزای دیگه نیست؟؟؟

ایشون لنگ پول عروسی نبودن این صد میلیون هم اضافه تر میخواستن برای بریز به پاش بیشتر

داشته باشی هم میدی؟؟؟؟

روانشناس نیستم جدی نگیر روانشناس هارو دوست دارم😂😂😂😂
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اللللکی میگی. چه پرررررووووو. نخوابوندن دهنش؟ کجای هستین بعضی شهرا عادیه. ولی قربون بابام برم که نزا ...

نه بابا گفتم که خیلی خانواده شوهرم ریلکس از کنارشون رد میشن من خیلی تعجب میکنم چون جلو خانوادم خیلی رعایت میکردم ومیکنم خواهرشوهرم دهه هشتادی هم هست از هممون کوچکتره ولی بی حیاتر...

2742
نه بابا گفتم که خیلی خانواده شوهرم ریلکس از کنارشون رد میشن من خیلی تعجب میکنم چون جلو خانوادم خیلی ...

من بابام نمیزاشت نامزدی دخترا با شوعرشون تو یک اتاق بخابن😕😕

2740
شما داشته باشی هم به نظرت اولویت چیزای دیگه نیست؟؟؟ ایشون لنگ پول عروسی نبودن این صد میلیون هم اضاف ...

معلومه نه سکته می کنم  تنها ی راه داره بزارم شوهرم بده ک اولن صد میلیون برامو پولی نباشه دوما برادر شوهرم پول نداشته باشه  تازه چک میگیرم ازش😕😕😕 ن این ک جاریم بریز بپاش کنه

می روم ... اما نمی پرسم ز خویش   ره کجا ...؟ منزل کجا...؟ مقصود چیست؟
لوس_نباشیم🧡😉# 😉😉

اینا لوس بودن نیست علاقه است و باید تو همه زندگی های مشترک باشه نه اینکه زنه بره برای خودش مرد بره برای خودش زندگی مشترک یعنی باهم خوش بگذرونیم به هم محبت کنیم وقتی این تو زندگیت نهادینه بشه تو جمع و غیر جمع نداره ما تو خونه خودمون هم همین جوری هستیم همه تفریح هامون هم با همه 

نفرت یکی از مخرب ترین نوع شرایط ذهنی است . نفرت بدن را مسموم میکند و اثرات آن غیر قابل جبران است. نگرانی یکی از بدترین اشکال فعالیت ذهنی ، بعد از نفرت است که عمیقاً خود مخرب است . هیچ چیز در زندگی اتفاق نمی افتد - هیچ چیز - که ابتدا در سطح فکر نباشد.                              (کتاب گفت و گو با خدا - جلد اول)
من بابام نمیزاشت نامزدی دخترا با شوعرشون تو یک اتاق بخابن😕😕

نامزدی یا عقدولی عقدهای ما باحاله خداییش داییام خیلی تعصبین و خاله که عقد میشدن اینا نمیذاشتن حتی کنار هم بشینن😂یه بارم دایی بزرگم توگوشی خالم اسم خودشو با اسم شوهر خالم عوض کرد گفت دارم میام اونجا تقی نیستش که؟خالمم گفته نه نیستش😂داییمم پی ام داده خوبه پس گوجه بادمجون ظهریو گرم کن که تقی داره میاد😂😂😂😂یعنی خالم اینقد میخندیده میگه بابا زمان ما حق نداشتیم رمز گوشیمونو فقط خودمون بدونیم که همه ی خانواده باید میدونستن

#سکوت من#خودش‌یه‌دنیا‌حرفه...خدایا اول سلامتی پسرمو بهش ببخش☝بعد اون چیزی که بهت قول دادمو ازم بگیر😔
معلومه نه سکته می کنم  تنها ی راه داره بزارم شوهرم بده ک اولن صد میلیون برامو پولی نباشه دوما ب ...

همین دیگه ایشون بلاعوض هم میخواست

2706