2737
2739
من میمیرم براش اندازه نیم کیلو خورد میکنم تو کاسه یه عالمه نمک میزنم تا تهشو میخورم دندون واسم نمون ...

اییی یه جور تعریف کردی آب دهانم جمع شد خدایی 

الیسا زندگی مامانیش و عشق باباییشه,تولد  زندگیم ۹۷/۸/۱۹   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من که عاشقشم  ولی یه دوستی دارم از چاقاله متنفره  میگه روش پارچه کشیدن😂😂😂 از هلو و ز ...

دوستت من نیستم 😂😂😂😂😂 یعنی بخوان عذابم بدن بگن اینارو بخور 😕

و خدایی که به شدت کافیست ... 
2731
2740
وای بد غذایی مرد کارو سخت میکنه،آدم نمیدونه چی درست کنه،منم شوهرم هر غذایی نمیخوره،یا مثلا خیلی از ت ...

دقیقا بیچاره شدم😒 قبل ازدواج انقد ذوق آشپزی داشتم هرروز غذاهای جدید میذاشتم مخصوصا ماه رمضون ها واسه سحری!  بابام میگفت تو هیچ وقت نرو😅 چون مامانم بی حوصلس... 

اما الان فقط قیمه، قورمه، مرغ، ماکارونی!!!!  گهگاهی واسه تنوع فسنجونی چیزی میذارم دو قاشق بیشتر نمیخوره😔

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️
بله من نه تنها آلوچه از خر چیز ترش بیزارم مثلا لواشک و قرقوروت دوس ندارم. همین امرو الوچه ک شوهرم نخ ...

خوب کردی بریز بیرون خوبه نی نی سایت مثل خودم چند نفرو دیدم آخه هر جا بحثش میشه فقط منم دوست ندارم

2706