2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پاژل چیه

پانژل ي پماده عزيزم براي جوش و اكنه 

هميشه بهم ميگه اخم كه ميكني نفس كشيدن برام سخت ميشه اشكات كه مياد ديگه نفسمو باخودش ميبره.... نميخوام اسير بمونم زير اون بارون چشمات     تو بگو چجوري رد شم از ميون ابر اخمات   هيچوقت چشماتو ازم نگير انيتا وقتي تو چشمات زول ميزنم زمان وايميسته اون موقعس كه ديگه نميتونم خودمو كنترل كنم...
2731
چ خوب من چکار کنم صورتم صاف بشه از دس جوشا راحت بشم

باید ببینی چه رو پوستت جواب میده، در واقع باید آزمون و خطا انجام بدب، مثلا یک مدت بخور بابونه بگیر ببین خوبه برات یا ماسک های خنک بزن، یا همین کاسنی، یا حتی میکس باهم، هرکدوم جواب داد اون و همیشه انجام بده.

منم صورتم خیلی جوش داشت، جوشا روهم بودن از بس زیاد بود ولی خدارو شکر الان راحتم با همین کارا که گفتم راحت شدم

2740
اين قيمتش چقدره؟

عزيزم نميدونم خيلي نيس ولي

هميشه بهم ميگه اخم كه ميكني نفس كشيدن برام سخت ميشه اشكات كه مياد ديگه نفسمو باخودش ميبره.... نميخوام اسير بمونم زير اون بارون چشمات     تو بگو چجوري رد شم از ميون ابر اخمات   هيچوقت چشماتو ازم نگير انيتا وقتي تو چشمات زول ميزنم زمان وايميسته اون موقعس كه ديگه نميتونم خودمو كنترل كنم...