2737
2734
عنوان

کمکش کنم جدا بشه یا نه ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1437 بازدید | 86 پست
کاملا رهاش نکن ولی به زندگی عادی خودت ادامه بده وسعی کن وابسته اش نشی.

دقیقا میخواهم همین کار رو کنم من اصلا وارد زندگی شون نمیشم صبر میکنم ببینم چیکار می‌کنه در حد پیام نهایتش بعدش که تصمیم جدی گرفت و جدا شد میخوام که کامل توضیح بده اصلا چرا عقد کرد بعد فکر کنم بدرد من میخوره یا نه. 

گفتم من اطلاعی نداشتم تازه دیروز باهاش مطرح کردم بعد هنوز سر خونه زندگی نرفتن عقده ، من اگر خبر داشت ...

حالا ك فهميدي ديگه ولش كن

يعني كي دنيا تموم ميشه    حالا ك چي مثلا مثال  امروز اعصابم خرده دلم ميخاد بزنم شل و پل تون كنم    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من تاپیک قبلیتونم گفتم..نفر سوم رابطه نباش ی درصد احتمال بده رابطشون درست بشه وقتی شما وسطشون نباشی. ...

من هنوز هیچی نمیدونم که عذاب وجدان داشته باشم حتی نمی‌دونم واقعا حق با خودشه یا زنش برای همین اول باید تکلیفش رو معلوم کنه رسمی جدا بشه اگه نمی‌خواد. 

دقیقا میخواهم همین کار رو کنم من اصلا وارد زندگی شون نمیشم صبر میکنم ببینم چیکار می‌کنه در حد پیام ن ...

ببين كلا بيخيالش شو نه ك منتظرش بموني

با ٢١ سال سن  برا چي ميخاي علاف يكي ك زن داره بشي

جداي از اينكه هر چقد ب تو توجه كنه يا زمان بذاره حتي در حد چت يعني خيانت ب همسرش و بي توجهي ب اون

اگه انسانيت داري بايد تمومش كني كامل

يعني كي دنيا تموم ميشه    حالا ك چي مثلا مثال  امروز اعصابم خرده دلم ميخاد بزنم شل و پل تون كنم    
2731
گفتم من اطلاعی نداشتم تازه دیروز باهاش مطرح کردم بعد هنوز سر خونه زندگی نرفتن عقده ، من اگر خبر داشت ...

دیگه بدتر. مگه الان زمان عصر حجره که به زور ببرن سر سفره عقد که پشیمون شده باشه. ماشالا دوست میشن بعد نامزد میکنن ...حالا به فرض که ایشون حق هم داره و اون خانوم مشکل داره.‌عوض اینکه از مشاور کمک بگیره از خانواده کمک بخواد و تمام تلاششو کنه که اون رابطه خوب بشه دنبال یکی دیگس‌.یعنی با اینکه متعهد هست ولی دنبال یکی دیگس. پس خودشم‌مشکل اخلاقی داره. شاید شما چشمتون به مال و زندگیش افتاده یا گول زبون بازیشو خوردی ولی اینکارو نکن که دنیا دار مکافاته.‌چوبشو بد میخوری.دیدم با چشمام که دارم بهت میگم.

من هنوز هیچی نمیدونم که عذاب وجدان داشته باشم حتی نمی‌دونم واقعا حق با خودشه یا زنش برای همین اول با ...

حتی حتی حتی اگه حق با یه مرد یا یه زن باشه حق خیانت و رابطه داشتن با یه فرد دیگه ای در زمان تاهل رو نداره. شما این موضوع اصلا واست مهم نیست.

من اول نمی‌دونستم خب عقده خودش راحت شماره من رو داشت ولی هیچی حتی پیام هم نداد تا من نگفتم بعد که فه ...

آدما رخت تن نیستن که به این راحتی بگی اشتباه شده بکنی بندازی دور

اون دختر با آینده ش بازی شده شاید برای همیشه شانس ازدواجو از دست بده 

آقای که میگه خوب اشتباه کرده  یا باید مرد باشه پای اشتباهش بمونه یا باید تاوان اشتباهش بده و تاوانش هم اینه حق و حقوق اون زنو بپردازه بعد ازش جدا بشه نه اینکه هنوز تو تعهد رابطه ی قبلی هست بیافته دنبال مخ زنی یکی دیگه

قارچ کفیر فواید و استفادش http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=691592
آدما رخت تن نیستن که به این راحتی بگی اشتباه شده بکنی بندازی دور اون دختر با آینده ش بازی شده شاید ...

دختره برای عقد بهش فشار آورده خودش به دلش نبوده ، حالا هم میخواد جدا بشه . هیچ قصدی نداره تا حالا اصلا چیز بدی با خواسته ای نداشته از من. 

2740
من هنوز هیچی نمیدونم که عذاب وجدان داشته باشم حتی نمی‌دونم واقعا حق با خودشه یا زنش برای همین اول با ...

من واقعن نمیدونم واس چی تاپیک میزنی،،شما که تصمیم خودتو گرفتی پس بسم الله..نظر بقیه رو واس چی میپرسی

مامان یه گل پسرم👨پسر تابستانی   تو عطر کدام خوشبوترین گل جهانی؟که هرکجا مینویسمت شکوفه میدهی  
بهم زدم باهاش

بهترین تصمیم و گرفتی گلم...هنوز جوونی اینقدر فرصت داری..ارزشت بیشتر از ایناست

مامان یه گل پسرم👨پسر تابستانی   تو عطر کدام خوشبوترین گل جهانی؟که هرکجا مینویسمت شکوفه میدهی  

خاک عالم تو سرت

انشالله تورم طلاق بده

خونه خراب کن عوضی

بچه ها من یه آرزوی خیلی‌ بزرگ دارم میشه برام صلوات بفرستید و دعام کنید خواهش میکنم 🙏 خیلی دلم می‌خواد به آرزوم برسم خیلی‌ تلاش کردم خدایا خودت کمکم کن بعد تو یاوری ندارم همه پارتی من تویی دستمو بگیر منو به خواستم برسون 🙏🙏🙏🙏🙏