2733
2739
عزیزم اصلا شک نکن بین اینا نیکان بهترینه، دکتر منم ماموریان بود کامل بین این بیمارستان‌ها تحقیق کردم ...

عه چه جالب دکتر منم ماموریانه . میشه بگی چیا دادن ؟ ساک نوزاد و مادر منظورمه؟ رسیدگیشون به مادر و نوزاد چطور بود و اینکه اتاقتون خصوصی بود یا نه؟ 

عزیزم اصلا شک نکن بین اینا نیکان بهترینه، دکتر منم ماموریان بود کامل بین این بیمارستان‌ها تحقیق کردم ...

راستی باران جان شما کی زایمان داشتی ؟ سز بودی یا طبیعی؟ میشه لطفا هزینه شم بگی؟ 

ببخشید که وقتتو میگیرم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

راستی عزیزم نظرت در مورد بهمن چیه؟ چون دکتر اونجا ام میره ولی خودم زیاد مایل نیستم

من سه ماه پیش زایمان کردم سزارین بودم همه چی عاالی بود دکتر بیهوشی خیلی خوب بی حسم کرد اصلا نفهمیدم کی آمپولو زد، پمپ درد هم حتما بگیر که وارد اتاقت شدی بهت میزنن دیگه دردو زیاد نمیفهمی ، اتاقم خصوصی بود یه پرستار میومد جای بچه رو عوض میکرد خانم های مختلفی میومدن آموزش شیردهی و .. میدادن،یه خانم که فکر کنم بهیار بود هم میومد پوشکی که برای من گذاشته بودن مدام عوض میکرد و میشست منو در کل خیلییی خوب بود

2728
راستی عزیزم نظرت در مورد بهمن چیه؟ چون دکتر اونجا ام میره ولی خودم زیاد مایل نیستم

خیلی شلوغه رسیدگیش کمه گفتم با کلی تحقیق نیکانو انتخاب کردم البته دکتر ماموریان هم نظرش رو نیکان بود

من سه ماه پیش زایمان کردم سزارین بودم همه چی عاالی بود دکتر بیهوشی خیلی خوب بی حسم کرد اصلا نفهمیدم ...

مرسی گلم . مبارک باشه خدا نی نیتو حفظ کنه

ساک مادر و نوزادم دادن به شما؟ 

هزینتون کلا با احتساب همه اینا که گفتی چقدر شد؟ 

2740

خواهرمو دوتا خواهر شوهراش سال۸۷ عرفان سزارین شدن عالی بود هم کادر بیمارستان هم اتاق عملاتاق خصوصی هم گرفتن بعداز عمل به بچه لباس دادن فیلمبردارم داشتن

❤️ ‏قسمت بشه كنارش درگير آرامش بشيد ❤️
2706