2737
2739
عنوان

تو رو خدا کمک، کسی راهی واسه درمان دائمی سینوزیت بلده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 4076 بازدید | 30 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم همیشه ترشحات هست،از زندگی انداخته منو  معذرت میخوام ،شمام موقعی ک سرما میخورین ترشحات غلیظ ...

آره سبز کاملا، از بینی و گلو همش میاد

خودمم، نه بیشتر نه کمتر
2731
زنجان

میدونم خوشایند نیست 😊ولی یه خانم مسنی هست پول میگیره سیننوس بینی رو با مکش تخلیه میکنه .  کارش یه یک دقیقه طول میکشه.

اول سینوسا رو با دست خیس ماساژ میده و بعد مکش سینوس رو از طریق سوراخ دوبینی انجام میده .

اصلا کاری به ترشحات مخاطی بینی نداره و چیزی که بیرون میاد شبیه خاک و گل هست. 

به محضی که تخلیه میکنه نفست باز میشه و همه ی بوها رو متوجه میشی. من و شوهرم و خواهر و پدرشوهر رفتیم تابستون 97 بود . شوهر من که اینقد چرک خشک کن خورده بود دوبار فشارش افتاد غش کرد اصلا چرک خشک کن جواب نمیده واسه سینوزیت.

من خودم سردردای شدید داشتم عمل بینی هم که کردم به خاطر ترشحات بینی نابود بودم .

کار خوبه خدا درست کنه 🌹❤😊 
میدونم خوشایند نیست 😊ولی یه خانم مسنی هست پول میگیره سیننوس بینی رو با مکش تخلیه میکنه .  کارش ...

کجاست؟ زنجان؟

آدرس و شماره داری ازش عزیزم؟

درخواست دوستیمو قبول کن اونجا پیام بده

خودمم، نه بیشتر نه کمتر

نصف قاشق چایخوری نمک رو بریز تو دو لیوان اب جوشیده ببر داخل حمام با خودت اخر حمامت که اینم ولرم شده با سرنگیکه سوزن نداره اب نمک رو بریز تو بینیت و بکش بالا تا بره تو سینوسا و ضد عفونی بشن. بعد فین کن 

دو سه بار تکرار کن هرروز تا خوب بشی

روزای دیگه زیر شیر اب هم انجام بدی کافیه 

کجاست؟ زنجان؟ آدرس و شماره داری ازش عزیزم؟ درخواست دوستیمو قبول کن اونجا پیام بده

قائمیه هست گلم ولی از همه جا میرن پیشش بهت پیام دادم برا اطلاعات بیشتر  

2740
کجاست؟ زنجان؟ آدرس و شماره داری ازش عزیزم؟ درخواست دوستیمو قبول کن اونجا پیام بده

سلام تو رو خدا شما برای سینوزیتتون چیکار کردید؟,زنجان رفتید ؟درمان شدید؟تو رو خدا راهی اگه پیدا کردی به منم بگو

میدونم خوشایند نیست 😊ولی یه خانم مسنی هست پول میگیره سیننوس بینی رو با مکش تخلیه میکنه .  کارش ...

سلام تو رو خدا آدرس این خانم که با مکش سینوس رو تخلیه می‌کنه به منم بده دیگه داغون شدم از سینوزیت

2706