2733
2739
عنوان

شوهرم از رفتن ب خونه مامانش ایناااا سیر نمیشه

| مشاهده متن کامل بحث + 528 بازدید | 47 پست
والا ما تازه عروس و دوماد نیستیم 3 ساله ازدواج کردیم تو خونه هم من همیشه وقتی غذا درست میکنم سنگ تم ...

دوستم ۱۳ سال با خانواده شوهر یکجا مینشستم میدونم چی میگی

خوش بودن فقط اینکه به غذاش برسی نیست گلم ببین چه چیزهایی باعث میشه بهش خوش بگذره یا بقول دوستمون براش برنامه بچین تا وقتش از قبل پر باشه و درضمن اینکار اروم آروم و زیرپوستی بکن مثلا از هفته ای یکی دوبار شروع کن تا کم کم بهتربشه

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم
من علاوه بر اینکه واسه خودم ناراحتم برای مادرشوهرمم ناراحتم والا اون بنده خدا روزه میگیره همش باید د ...

کاملا متوجه ام بنظرم برو ولی هر دفعه بگو فلان مامان استراحت کنه و سختش شاید باشه نمیشه که همش اونجا باشیم حالا یکی دوبارم شما غذا ببرید یا شما دعوت کنید بگو خب بگو اونا بیان😍اینطوری سختیت کمتر میشه کم کم درست میشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آدم دلشم نیاد بچه رو تنها بزاره جایی هزار تا دلنگرانی میاد سراغ آدم که مثلا بچه چیزیش نشه .در صورتی ...

یه بچه دارم.سه سالوسه ماهشه.

اکثرا میان ظهر میبرن شب شوهرم میره میشینه میارتش.

ولی اینکه خودم بخوام ببرم بزارم اونجا بیام خونه .این کارو نمیکنم.

چون جاریم چند بار سپرد بهشون کارشو رفت انجام بده سرش منت میذاش مادرشوهرم.

ک زخم هر شکست من حضور یک جوانه شد 😊🌱
2731
دوستم ۱۳ سال با خانواده شوهر یکجا مینشستم میدونم چی میگی خوش بودن فقط اینکه به غذاش برسی نیست گلم س ...

شوهر من خیلی اهل حرف زدن و صحبته مامانشم از هر دری بگی حرف میزنه و همیشه مطلب داره برای تعریف کردن

ولی من اصلا آدم پرحرفی نیستم یعنی دقیقا همون موقعی ک میخوام حرف بزنم اصلا حرفم نمیاد 

شایدم شوهرم برای همین بیشتر ب مامانش کشش داره

خدایا خودت بهتر از هر کسی میدونی که آرزوم چیه... 
خوش بحالت  منم دوس دارم متعادل بشه رفت و آمدمون

البته یه بار پدرشوهرم به شوخی و غیرمستقیم از گرونی و... اینا گفت و به شوخی حرف خوردن رو زد. به من یه کم برخورد ولی شوهرم انگار متوجه نشد یا حرف پدرشو به منظور نگرفت، منم نمیتونم در اون مورد چیزی بگم.

راه و رسم مردن را در مجال زندگانی دنیا نیاموخته ایم. چه گرانبهاست در نظر پروردگار، مرگ پاکان؛ همچنان که چیزهای کمیاب گرانبها هستند. به شما راست میگویم، به راستی من در این جهان به امتیازی آمده ام که تا کنون به هیچ بشری داده نشده،زیرا خدای ما انسان را نیافرید که در جهان او را باقی بگذارد بلکه او را آفریده است تا در بهشت بگذاردش. 🍀 jesus christ.  به نام قدرت مطلق، نيروى برتر، نيرويى كه قدرتت از شمال تا جنوب و از شرق تا غرب گسترده شده. Angel 
کاملا متوجه ام بنظرم برو ولی هر دفعه بگو فلان مامان استراحت کنه و سختش شاید باشه نمیشه که همش اونجا ...

آره باید ی فکر اساسی بکنم واقعا خسته کننده شده 

باور کن حاضرم سختترین غذا رو درست کنم و کلی تدارک ببینم ولی خونه خودم باشم و ب کسی زحمت ندم

2738
البته یه بار پدرشوهرم به شوخی و غیرمستقیم از گرونی و... اینا گفت و به شوخی حرف خوردن رو زد. به من یه ...

آره واقعا باید تو مدرسه و دانشگاه ی درس سه واحدی میذاشتن با عنوان چگونه با خانواده شوهر رفتار کنید

از بس ک این کار سخت و پیچیده اس

من ك از مادرشوهرم اينا دورم كلا

اما جاري بزرگم هرروز ميره بهشون حداقل يه سر ميزنه اگه در طول روز نرسه شب ميره نيم ساعتم ك هست ميشينه

هفته اي دوبارم كلا خونه مادرشوهرمو تميز ميكنه

خونه مادرشوهرم اينا هم خيلي بزرگه كلا همه ميگن كدبانوئه خونه پدرشوهرم جاريمه 

پدرشوهرم اينا هم هركاري بخوان بكنن نظر اونو ميپرسن البته كلا جاريم نه فقط ب درد پدرشوهرم اينا بخوره ها بدرد همه ميخوره، ولي واقعا هنوز نفهميدم اين كارارو از رو سياست و زرنگي ميكنه يا واقعا از خوبيشه ولي در كل من دوسش دارم

اين چه حرف است كه در عالم بالاست بهشت؟ هركجا وقت خوش افتاد همانجاست بهشت
شوهر من خیلی اهل حرف زدن و صحبته مامانشم از هر دری بگی حرف میزنه و همیشه مطلب داره برای تعریف کردن ...

یجوری باهاش برخورد کن که انگار برات حرفاش جذابه

و یسری چیزا رو از قبل تو ذهنت آماده کن که وقتی با هم هستین دربارش حرف بزنین حتی اگر شده شروع کننده ی صحبت باشی و بزاری بقیه حرف و همسرت دست بگیره شنونده ی خوبی باش براش

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم
 آره واقعا باید تو مدرسه و دانشگاه ی درس سه واحدی میذاشتن با عنوان چگونه با خانواده شوهر رفتا ...

درسته، و یه کلاس هم برای پدرها و مادرها واسه چگونگی رفتار با عروس و البته داماد 😁

راه و رسم مردن را در مجال زندگانی دنیا نیاموخته ایم. چه گرانبهاست در نظر پروردگار، مرگ پاکان؛ همچنان که چیزهای کمیاب گرانبها هستند. به شما راست میگویم، به راستی من در این جهان به امتیازی آمده ام که تا کنون به هیچ بشری داده نشده،زیرا خدای ما انسان را نیافرید که در جهان او را باقی بگذارد بلکه او را آفریده است تا در بهشت بگذاردش. 🍀 jesus christ.  به نام قدرت مطلق، نيروى برتر، نيرويى كه قدرتت از شمال تا جنوب و از شرق تا غرب گسترده شده. Angel 
یه بچه دارم.سه سالوسه ماهشه. اکثرا میان ظهر میبرن شب شوهرم میره میشینه میارتش. ولی اینکه خودم بخوا ...

منم حتی خونه مادر و نمیبرم بزارم فقط اگه کاری داشته باشم مجبور باشم میبرم .هم به خاطر نگرانی هم اینکه میبرم بیرون خرید میکنن براش  خجالت میکشم .بعد یه سن و سالی ازشون گذشته خدا رو خوش نمیاد سر ظهر میخوان پسر من تازه بدو بدو میخوادبکنه یه بارم همسایه پایینی مادرم آوند دعوا که چرا بچتون اینقد میدوییه خیلی خجالت کشیدم 

هر کس به اخلاق گندی داره دیگه ولش کن مهم ذهن خوومه که اروم و خالی باسه اینقد فکر و خیال میکنم فردا سکته کنم ببفتم کی میاد یه لبوان اب بده دستم والا
من ك از مادرشوهرم اينا دورم كلا اما جاري بزرگم هرروز ميره بهشون حداقل يه سر ميزنه اگه&nbs ...

من ک میرم خونه مادرشوهرم نهایت کاری ک میکنم ی سالاد درست میکنم یا ظرفای غذایی ک خوردیم میشورم 

مادرشوهرم همیشه خودش کاراشو انجام میده و همیشه هم خونش برق میزنه هر موقع هم من تعارف میزنم تشکر میکنه و قبول نمیکنه من کاری انجام بدم

ولی قطعا جاری شما از مهربونی و خوبیشه ک این کارارو میکنه 

ولی من از کار خونه بدم میاد و کارای خودمم ب زور انجام میدم شوهرمم اینو میدونه و ب مامانش گفته   

2706