2733
2739
عنوان

بچه ها پسرم ۷سالشه بیدارش کردم بره مدرسه داشتم باهاش صحبت میکردم

| مشاهده متن کامل بحث + 1577 بازدید | 89 پست
به زور خوابوندمش  نه تو عالم بچگی داشت حرفای معلمش با خنده تعرف می‌کرد منم گوش میدادم وایستاد ...

وای مثه منه منم از بچگی همینحوری  بی دلیل از حال میرفتم و ا اول بدنم عرق سرد میکنه سرم حسابی گیج  میره بعدم میوفتم هیچ وقتم دلیلشو نفهمیدم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
به زور خوابوندمش  نه تو عالم بچگی داشت حرفای معلمش با خنده تعریف می‌کرد منم گوش میدادم وایستاد ...

استارتر جان نگران شدم برا گل پسرت خودم پزشكم همسرم هم همينطور اما درجه اش از من بالاتره الان ازش پرسيدم 

ميگه اگر بيهوش شده و بعد بهوش اومده زود و شما رو شناخته چيز خاصي نيست بچه ها توو اين سن احتمالا قندش افتاده اما ببريد چك اپش كنيد

شما کدوم شهر هستید؟ تهرانید پس چرا قانون اینجوریه؟ دیگه ۳ماه تعطیلی نیست ۴ ماه تعطیلی شده

نه شهرستانیم 

والا نمیدونم دیروز معاون شیفت مخالف میگفتن باید شکایت میکردید  الان بچه های اولی تعطیل شدن هیچ دو هفته هم مونده به تعطیلی تمرین و دوره داشتن

❤️فلانی پسرزاس...اولین فرزندش پسراست...پسر پسر قند عسل,پسر پسر قند و نباتفلانی زايمان کرد...شکم اولش است؟دختر؟...وای دختر؟...و هیچ کس ندانست دختری که ديگران برای ورودش به اين دنيا از واژه ی (وای)استفاده کردند، اکنون سوگولی پدرش هست و عسل مادرش...دختر غم خوار مادراست،اولين خمیدگی کمر پدر به چشم دخترش می آید...دختر چین و چروک های اطراف چشم مادر را از بر کرده،مادر امروز يک چين، بر گوشه ی چشمان معصومت اضافه شده است...ترس از جدایی از پدر,دوری از مادر وجود يک دختر را هزاران بار ميلرزاند...دختر بودن کار دشواريست، اينک درک ميکنی، چرا اولين بار برای وجود پر مهرت (وای)گفتند؟...چون همه ميدانستند که ای (وای)تحمل اين همه غصه برای تو کمی بزرگ است...دختر بودن کار سختیستQ‌‌
2740
سرع داره؟؟؟ يا تب و تشنج؟ ولي بنظر من از كم خوابيه ٤ ساعت واسه بچه ٧ ساله خيلي كمه

نه صرع و تب و تشنج نداره خدار و شکر 

منم میگم یا از بیخوابیه چربی بالا

❤️فلانی پسرزاس...اولین فرزندش پسراست...پسر پسر قند عسل,پسر پسر قند و نباتفلانی زايمان کرد...شکم اولش است؟دختر؟...وای دختر؟...و هیچ کس ندانست دختری که ديگران برای ورودش به اين دنيا از واژه ی (وای)استفاده کردند، اکنون سوگولی پدرش هست و عسل مادرش...دختر غم خوار مادراست،اولين خمیدگی کمر پدر به چشم دخترش می آید...دختر چین و چروک های اطراف چشم مادر را از بر کرده،مادر امروز يک چين، بر گوشه ی چشمان معصومت اضافه شده است...ترس از جدایی از پدر,دوری از مادر وجود يک دختر را هزاران بار ميلرزاند...دختر بودن کار دشواريست، اينک درک ميکنی، چرا اولين بار برای وجود پر مهرت (وای)گفتند؟...چون همه ميدانستند که ای (وای)تحمل اين همه غصه برای تو کمی بزرگ است...دختر بودن کار سختیستQ‌‌
نه شهرستانیم  والا نمیدونم دیروز معاون شیفت مخالف میگفتن باید شکایت میکردید  الان بچه های ...

معلمش بی خیال بوده دیگه رو برنامه جلو نرفته

نگران نباش انشاءالله که چیزی نیست حتما از ضعف بوده

استارتر جان نگران شدم برا گل پسرت خودم پزشكم همسرم هم همينطور اما درجه اش از من بالاتره الان ازش پرس ...

میشه بگی چرا منم اینحوری میشم؟منم از بچگی اگر بی حرکت بیشتر 15 دیقه رو پام وایسم بدنم عرق سرد میکنه و سرم گیج میره چشام سیاهی و از حال میرم  دیگه نمیفهمم کی بهوش میام اگر ب موقع نشینم حالم بد میشه 

استارتر جان نگران شدم برا گل پسرت خودم پزشكم همسرم هم همينطور اما درجه اش از من بالاتره الان ازش پرس ...

ممنونم عزیز دلم 

بله زود بهوش اومد تا چشاشو باز کرد گفت مامان چشام سیاه شد 

بعد چون رو صورت افتاد گفت بینیم درد میکنه و گریه کرد 😔😔😔

معلمش بی خیال بوده دیگه رو برنامه جلو نرفته نگران نباش انشاءالله که چیزی نیست حتما از ضعف بوده

ممنونم

2706