2737
2734
عنوان

برا افطاری همیشه چی میپزین سوپ ،شله زرد ،.....

| مشاهده متن کامل بحث + 434 بازدید | 36 پست
عزیزم من که مامانم با نشاسته درست میکنه اینجوریه که: برای هر ۱لیوان شیر، ۱قاشق نشاسته و ۱قاشق شکر ر ...

خیلی لطف کردی گلم مرسی❤❤❤😘

وزن شروع》90 وزن هدف》۶۵...پشت کرده ام ب گذشته...ب روزهایی ک با اندوه شب شدند...دشمن شده ام با آنها ک مرا ن تنها یکبار بلکه هزار بار آزردند رو ب آینده ای نشستم ک هیچکدام از آن آدمها و روزهای ملالت امیز،درونش جایی ندارند.مادربزرگ همیشه میگفت:روی زخم های دلت مرهمی نگذار!صبر کن بسوزند و بفهمند دستی نیست برای مداوایشان آنوقت یاد میگیرند با هر حادثه خراش برندارند...گذشته ام را بی هیچ دوایی رها کرده ام،دشمنانم نیز در مخروبه ترین قسمت مغزم.باید یاد بگیرم برای هر رنجشی پماد امید بخشی نیس؛درد را باید تجربه کرد تا دیگر هر زخمی،روح را ب انزوا نبرد...حالا آدمی شده ام بیگانه با انچه تصور میکنی.هرچقدر میخواهی طعنه بزن و کنایه هایت را در دهانت بچرخان!من تنها آینده ای را میبینم ک نه برای تو جایی هست نه روزهای  هدر رفته!مادربزرگ قربان دهانت راست میگفتی:مرهم همیشه دوای درد نیس،گاهی باید بی اهمیت بود درد خودش از خانه میرود...!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم ببین این دستوری که بالا نوشتم درسته؟ شمام همینجوری درست میکنید؟

عزیزم الان دستورشو کپی میکنم مهربون

اینکه سگ نجسه به معنی این نیست که موجود بدیه.خون ما هم نجسه همونی که تو رگهامونه و اگه یذره کم بشه مریض میشیم.پس انقدر با گفتن اینکه سگ حیوون به این خوبی از آدما خیلی بهتره نخواید اثبات کنید سگ نجس نیست.خدایی که اونو آفرید خودش میدونست موش دزده ولی سگ پاسبان.خودشم میدونست خون مایه حیاته و مثلا اشک نبودنش خیلی هم  مهم نیست. اینکه چیزی نجسه دلیل بد بودنش نیست.خالق ما که ما و سگ و خون و اشک و همه چیزای دیگه رو بوجود آورده گفته برای سلامتی روح و جسم ما خوب نیست اگر دست یا بدنمون با سگ یا خونمون برخورد کرد قبل ازینکه اون قسمت رو بشوریم نماز بخونیم یا غذا بخوریم.همین🙏😘 اینکه اخلاق بعضی آدما بدتر از سگه همه میدونیم.بعضیا به تنهایی یه باغ وحشن😀😒
خیلی لطف کردی گلم مرسی❤❤❤😘

پخت:
35 دقیقه

تعداد سرو:
6 نفر

مواد لازم فرنی
دو قاشق غذاخوری سرپر آرد برنج الک‌ شده
2 لیوان شیر
2 قاشق سوپ‌ خوری گلاب
5 قاشق سوپ‌ خوری شکر

عرق هل اگر داشتید یک ق سوپ خوری

پودر دارچین به مقدار لازم برای تزئین یا یک قاشق سوپخوری عرق دارچین برای داخل فرنی

دستور پخت فرنی

برای تهیه فرنی ابتدا  آرد برنج را الک کرده و سپس در کمی آب سرد خیس کنید، حال آرد برنج را به همراه شیر  روی شعله اجاق گاز قرار دهید و مرتب فرنی را هم بزنید  بعد از یک ربع شکر و عرقیات را اضافه کنید تا مایه به غلظت مورد نظر برسد.
سپس آن را از روی شعله بردارید و در ظرف مورد نظر ریخته و با دارچین تزئین کنید.
اگر می‌خواهید فرنی را با شیره یا عسل میل کنید، شکر را از پخت فرنی حذف کنید.

البته من همیشه با چهار لیوان شیر درست میکنم یعنی موادم رودوبرابر میریزم چند روز فرنی داشته باشیم⁦❤️⁩

اینکه سگ نجسه به معنی این نیست که موجود بدیه.خون ما هم نجسه همونی که تو رگهامونه و اگه یذره کم بشه مریض میشیم.پس انقدر با گفتن اینکه سگ حیوون به این خوبی از آدما خیلی بهتره نخواید اثبات کنید سگ نجس نیست.خدایی که اونو آفرید خودش میدونست موش دزده ولی سگ پاسبان.خودشم میدونست خون مایه حیاته و مثلا اشک نبودنش خیلی هم  مهم نیست. اینکه چیزی نجسه دلیل بد بودنش نیست.خالق ما که ما و سگ و خون و اشک و همه چیزای دیگه رو بوجود آورده گفته برای سلامتی روح و جسم ما خوب نیست اگر دست یا بدنمون با سگ یا خونمون برخورد کرد قبل ازینکه اون قسمت رو بشوریم نماز بخونیم یا غذا بخوریم.همین🙏😘 اینکه اخلاق بعضی آدما بدتر از سگه همه میدونیم.بعضیا به تنهایی یه باغ وحشن😀😒
2728
کامل میگی عزیزم مث اینکه برا نی نی ها میپزن؟

دستورشو برات گذاشتم عزیزم

میخواستم کپی کنم برات نشد مرورگرم رو عوض کردم تا بتونم کپی کنم برات🤗⁦❤️⁩

دستورشو برات گذاشتم عزیزم میخواستم کپی کنم برات نشد مرورگرم رو عوض کردم تا بتونم کپی کنم برات🤗⁦❤️⁩

لطف کردی مهربون ❤😘

وزن شروع》90 وزن هدف》۶۵...پشت کرده ام ب گذشته...ب روزهایی ک با اندوه شب شدند...دشمن شده ام با آنها ک مرا ن تنها یکبار بلکه هزار بار آزردند رو ب آینده ای نشستم ک هیچکدام از آن آدمها و روزهای ملالت امیز،درونش جایی ندارند.مادربزرگ همیشه میگفت:روی زخم های دلت مرهمی نگذار!صبر کن بسوزند و بفهمند دستی نیست برای مداوایشان آنوقت یاد میگیرند با هر حادثه خراش برندارند...گذشته ام را بی هیچ دوایی رها کرده ام،دشمنانم نیز در مخروبه ترین قسمت مغزم.باید یاد بگیرم برای هر رنجشی پماد امید بخشی نیس؛درد را باید تجربه کرد تا دیگر هر زخمی،روح را ب انزوا نبرد...حالا آدمی شده ام بیگانه با انچه تصور میکنی.هرچقدر میخواهی طعنه بزن و کنایه هایت را در دهانت بچرخان!من تنها آینده ای را میبینم ک نه برای تو جایی هست نه روزهای  هدر رفته!مادربزرگ قربان دهانت راست میگفتی:مرهم همیشه دوای درد نیس،گاهی باید بی اهمیت بود درد خودش از خانه میرود...!
پخت: 35 دقیقه تعداد سرو: 6 نفر مواد لازم فرنی دو قاشق غذاخوری سرپر آرد برنج الک‌ شده 2 لیوان شیر 2 ...

وای دستت درد نکنه عزیز دلممممممم

چقد کامل و عالی

ممنوووونم 😍😙🌹

میشه برای تموم شدن بدهیای مالی و خوشبختیمون صلوات بفرستی دوستِ مهربونم؟ 😍🌹💖💙