2737
2739
عنوان

پروفایل کیو همش قایمکی چک میکنید ؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 781 بازدید | 33 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خیلی مخاطب ندارم توگوشیم تا یکی عوض میکنه معلوم میشه میبینم چک نمیکنم

جوکر:من یه همسر داشتم زیبا بود...کسیکه بهم میگفت من خیلی نگرانتم؛همیشه بهم میگفت بایدبیشتر بخندم...قماربازی میکرد ویه عالمه هم بدهی بالااورده بود...طلبکارها صورتش رو خط خطی کردن،ماپولی برای جراحیش نداشتیم نمیتونست تحمل کنه...من میخواستم دوباره لبخندش رو ببینم،فقط میخواستم بدونه زخمهاش اهمیتی برام نداره پس یه تیغ گذاشتم توی دهنمو اینکارو کردم...میدونی بعدش چیشد؟اون نتونست منو اینجوری ببینه!ترکم کرد...قضیه برام بامزه شد..."حالا همیشه میخندم"

قااایمکییی. هیچ کس. اما هر روز پروفایل همه رو چک میکنم ببینم چی جدید گذاشتن. 😊

از دست دادنِ هر انسانی که از دست می دادم آزاردهنده بود. گرچه اکنون متقاعد شده ام که هیچکس کسی را از دست نمی دهد؛ زیرا هیچکس مالکِ کسی نیست. این تجربه ی مهمِ آزادی ست 

دوس دختر سابق برادر شوهرمو چون همیشه حرفای تیکه دار برای من میزاشت خخخخ خداروشکر ک جاریم نشد وگرنه هروز دعوا داشتیم..

جریانش مفصله همه میدونن ک من کاری ب کار اون نداشتم ولی خودش همیشه میگه برادر شوهرت همیشه تو رو میزد تو سر من .میگفت زنداداشم اینجوره توام باید اینجور باشی ..

بعد کات کردن باهم ..هر روز رو پروفایلش مینویسه ب زودی در این مکان حلقه ازدواجمو میبینید دوساله همچنان مجرده خخخ

من لایق بهترینام.برای حل مشکل شوهرم یه صلوات مهمونمون کنید.لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین
2738
خیلی حس بدیه

خیلی داغون میشم اما باز خداروشکر میکنم که بلاکم نکرده و میتونم اخرین بازدیدشو ببینم وقتی چکش میکنم می بینم همین لحظه بوده تو واتساپ انقد قربون صدقش میرم دست خودم نیس میدونم دیگه برنمیگردیم باهم 

پروفایل همه مخاطبینمو هر از چندگاهی چک میکنم اگه مهم باشه اون فرد برام عکسی که تازه گذاشته رو باز میکنم. نسبت به استوری دوستامم واکنش نشون میدم چون برام خیلی مهمن.مثلا شده بنویسه یکیشون دلم گرفته میرم باهاش حرف میزنم😐ببینم چشه اوناهم همینطورن نسبت به من🙁🙁

@صدف68‍ 

یهویی یادت افتادم چرا نیستی چند وقته؟

@صدف68‍  

اگه یخچالا اهل تلافی بودن                                        هر نیم ساعت در اتاقمونو باز میکردن و میگفتن دیگه چه خبر؟؟؟!!!                                                            خوشبختانه این بزرگواران اهل گذشتن😂😂

دخترخالم که تازه شوهرکرده

اگر که به برنامه زندگی پس از زندگی علاقه دارین بهتون پیشنهاد میکنم که این مستند صوتی رو هم گوش کنین. https://aminikhaah.ir/%d9%85%d8%b3%d8%aa%d9%86%d8%af-%d8%b5%d9%88%d8%aa%db%8c-%d8%b4%d9%86%d9%88%d8%af  هرکاری کردم آبی نشد. دستتونو روش نگه دارین، بعد که آبی شد بزنین روی باز کردن
پروف خودمو هی چک میکنم از عکس خودم ذوق میکنم خلم دیگ😂😂😂

حالا من میرم تو تل گرام شوهرم ببینم عکسای پروفایل منو چک کرده یا نه😓😓😓 عکسی که تا بزنم روش باز بشه یعنی چک شده😅😅 ناراحتم باشم از دستش متن میذارم که قدرمنو ندونستن و فلان😅😅😅😅داستان داریما

2706