2733
2734
عنوان

ب این نتیجه رسیدم ک هیشکی تو سایت مشکل باروری نداره.. و hcg نزده 😨😨

| مشاهده متن کامل بحث + 440 بازدید | 54 پست
عههههه من ماه اولمه... من باید سه چهار بار بزنم فکر کنم... نمیدونم به اینماه امیدوار باشم یا نه 😓

اره عزیزم امید داشته باش ممکنه الان نشون نده یا لقاحت دیر باشه بعدم ۱۴ روز بعد از امپول مشخص میشه باردار هستی با نه

من زدم والان یه پسر ۱۷ماهه دارم.فولیکول داشتی؟

اره عزیزم با پنجتا امپول فوستیمون.. دوتا فولی 17 و 20 روز سزده پری

فقط 10 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا به هرکسی که دلش نی نی میخواد یه نی نی سالم عطا کن🙏🥺 .. خدایا تو دلیمو برام نگه دار 🙏😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میخاستم مثبت کاذب ببینم 😐😐😐😐😐😐😐

بیخودی ب خودت استرس وارد نکن.استرس واسه لقاح سمِ.صبورباش عزیزم خدا بخواد خودش میده

بزرگترین آرزوم استخدام شدن تو آموزش وپرورشِ.دلم خیلی ب درد میاد وقتی ی عده نادون میگن اینهمه درس خوندی ک حالا کهنه بشوری؟واسه رسیدن ب بزرگترین آرزوم نیازمند دعای شمام.پس واسم خواهری کنید و هر جور میدونید دعاکنید.شایدبا نفس حق شما من ب خواستم رسیدم.
اره عزیزم امید داشته باش ممکنه الان نشون نده یا لقاحت دیر باشه بعدم ۱۴ روز بعد از امپول مشخص میشه با ...

مرسی ازززت..خیلی از سایتا رو خوندم یه جا یه نفر گفت بعد شونزده روز مثبت کاذب گرفته..پس چرا من بعد 9 روز منفی شد..

امید بخدااا 😘

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا به هرکسی که دلش نی نی میخواد یه نی نی سالم عطا کن🙏🥺 .. خدایا تو دلیمو برام نگه دار 🙏😍
2731
بیخودی ب خودت استرس وارد نکن.استرس واسه لقاح سمِ.صبورباش عزیزم خدا بخواد خودش میده

چشممم.. دارم سعی میکنم ریلکس باشم ☺😊😊😘

1
5
10
15
20
25
30
35
40

چه عجله ای داری وقتی آمپول بزنی 24 ساعت زمان میخواد تخمک آزاد بشه تازه بعد چندروز لقاح و بعد مدتی هم لانه گزینی اتفاق میوفته بذار وقت پریودت چک کن حداقل 14 روز بعد آمپول جواب بی بی چک درسته ممکنه قبلش مثبت کاذب بشه

2738
چشممم.. دارم سعی میکنم ریلکس باشم ☺😊😊😘

چشمت بی بلا.ان شاءالله همین ماه دامنت سبز بشه.دعا کن خدا به من دوقلو صالح وسالم بده

بزرگترین آرزوم استخدام شدن تو آموزش وپرورشِ.دلم خیلی ب درد میاد وقتی ی عده نادون میگن اینهمه درس خوندی ک حالا کهنه بشوری؟واسه رسیدن ب بزرگترین آرزوم نیازمند دعای شمام.پس واسم خواهری کنید و هر جور میدونید دعاکنید.شایدبا نفس حق شما من ب خواستم رسیدم.
مرسی ازززت..خیلی از سایتا رو خوندم یه جا یه نفر گفت بعد شونزده روز مثبت کاذب گرفته..پس چرا من بعد 9 ...

اثر امپول فقط ۱۲ تا ۱۴ روز تو بدن میمونه برا تو روز نهم از بین رفته ینی اگه باردارم باشی با این سرعت هورمون بارداری تو ادرارت بالا نمیره..صبر کن تا موعدت بی بی چک دقتش کمه بذار تاخیر شی بعد بی بی چک اول صب بزن انشالله ک مثبته❤❤

چه عجله ای داری وقتی آمپول بزنی 24 ساعت زمان میخواد تخمک آزاد بشه تازه بعد چندروز لقاح و بعد مدتی هم ...

چشمممم 😉😉

1
5
10
15
20
25
30
35
40

میخک کاش شمام اینماه مامان بشیییی 😍😍

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706