2733
2734
عنوان

دعوای منوشوهرم سراسم نی نی

| مشاهده متن کامل بحث + 1887 بازدید | 169 پست
امون ازین ال آی.. شوهر منم این اسمو دوس داره نمیتونم نظرشو عوض 😂😂😂کنم

واقعا قشنگ نیس مخصوصا نوشتنش

‏تو زندگیتون دنبال آدم‌های سیر باشین سیر از مهمونی، سیر از جنس مخالف، سیر از خوشی‌های موقت، سیر از پول آدم‌های گشنه فقط به روحتون آسیب میزنندختر و پسر هم نداره !👌😊    گریس : تو فک کردی من یه فاحشه ام!!تامی : همه ی ما فاحشه ایم گریس، فقط بخش های مختلفی از بدنمون رو میفروشیم،یکی فکرشو میفروشه یکی شعورشو یکی انسانیت ...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم ناراحت نشیا آدم یاد آر ان آی 

یا ام آر ای ..و اصطلاحات پزشکی میفتخ

نمیدونی...بعدِ رفتنت چی شد!                                   حتی آسمون ابری شد                                          عشق جاودانه من 💙علی💙

بزار فاطمه زهرا یا نازنین زهرا که به اسم پسرت هم بیاد 

خدایا پناهی جز تو ندارم حواست به من باشه🙏اللهُـــمَّ عَجِّــــــلْ لِوَلِیِّکَــــــ الْفَــــــــرَج  اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ
2731

اگـناراحت نمیشی مم اسم دوتایی دوس ندارم.مثلا محمدرضا امررضا امیرعلی این سبکا

ولی ال آی قشنگه.بنظرم آیلین قشنگتره اگ ترکی میخاین

میدونین چرا مگس ٣ روز عمر میکنه ولی لاک پشت ١٠٠ سال؟؟چون مگس 💩 خوری میکنه ولی لاک پشت سرش تو لاک خود‌شه😒😒

سلین اسم دختر نیست مگه؟

من زنی ۲2 ساله ام که به انتخاب اینجانب۱۶سالگی مزدوج شده و در۱۷سالگی خدا به وی فرشته کوچولویی عطا کرده و من مادردختری به نام سِودا شدم و درحال حاضر وظیفه زندگی بخشیدن به هدیه دوم خدا رو به پایان رسانده و پرورش گل پسری به نام سام را به عهده دارم😎💪🏻
2738
مادرشوهرت چقدرامروزی هس 

مادرشوهرم که نیس شوهرمه

‏تو زندگیتون دنبال آدم‌های سیر باشین سیر از مهمونی، سیر از جنس مخالف، سیر از خوشی‌های موقت، سیر از پول آدم‌های گشنه فقط به روحتون آسیب میزنندختر و پسر هم نداره !👌😊    گریس : تو فک کردی من یه فاحشه ام!!تامی : همه ی ما فاحشه ایم گریس، فقط بخش های مختلفی از بدنمون رو میفروشیم،یکی فکرشو میفروشه یکی شعورشو یکی انسانیت ...
ببخشید اشتباه خوندم سلین قشنگه من دوست دارم 

❤️❤️🌷

دختر قشنگم👩تحصیلاتت📚شغلت🗂پولت💶هیچوقت تصمیم نمیگیرن یه روز صبح بیدار شن و تو رو رها کنن و برن...بچسب به آرزوهات💞💞باور کن پسرا جایی نمیرن😘
اولی ک خیلی سخته من هرچی خوندم نتونسم بخونمش

Elay

ی روز اینجا با دل شکسته رو تخت بیمارستان و خسته از دنیا نوشتم دلم روشنه ❤به زودی منم مادر میشم .👪 وووو الان مامان یه گل دختر بهارییم 🥰🥰همون که امید زندگیه منو باباشه ... دیدید گفتم دلم روشنه🤗😍😍😍😍
2706