2733
2734
البته اگه سپتوم باشه دکتر واستون عمل میکنه و دیواره رو برمیداره چون عملش راحته اما اگر دو شاخ کامل ب ...

دل تو دلم نیست تافردا که میرم دکتر

خدایا خودت مواظبش باش
دل تو دلم نیست تافردا که میرم دکتر

نگران نباش عزیزم .

با توام ....ای رفته از دست 😔 هر کجا باشم غمت هست 😢کاش روز رفتن تو ..گریه چشمم را نمیبست 😭رفتی و دلتنگی ام در خانه تنها ماند بغض در وا شد تو رفتی و غصه  اینجا ماند 😞

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من ده سال پیش با دکتر آصف جاه عمل کردم از طریق لاپراسکوپی .البته سه ماه بعد از عمل دوباره عکس رنگی گ ...

خداروشکر منم خیلی دلم گرفته شوهرم همه اش دلداریم میده ولی چاره چیه 

منم بخوام عمل کنم باید بیام تهران 

خدایا خودت مواظبش باش
2731
خداروشکر منم خیلی دلم گرفته شوهرم همه اش دلداریم میده ولی چاره چیه  منم بخوام عمل کنم باید بیا ...

عزیز دلم خدا دوستت داشته که الان فهمیدی .من که با این رحم دوشاخم بچم رو تا شش ماهگی نگه داشتم و از دستش دادم هنوز که هنوزه واسش گریه میکنم هنوز تو خواب احساس میکنم داره تو شکمم تکون میخوره .مطمعن باش فردا با خبرای خوب برمیگردی خونه .الان رحم دو شاخ مشکل حادی نیست و به راحتی برطرف میشه .

با توام ....ای رفته از دست 😔 هر کجا باشم غمت هست 😢کاش روز رفتن تو ..گریه چشمم را نمیبست 😭رفتی و دلتنگی ام در خانه تنها ماند بغض در وا شد تو رفتی و غصه  اینجا ماند 😞

من شیرازم اون موقع دکتر آصف شیراز بودن .منم شیراز عمل کردم شما کجایی

عزیز دلم خدا دوستت داشته که الان فهمیدی .من که با این رحم دوشاخم بچم رو تا شش ماهگی نگه داشتم و از د ...

وای خدا شش ماهه😭😭😭😭 من شش هفته ام بود تا الان انگار یه تکه از قلبمو کندن 😢😢😢😢 هر چی خیره انشالله التماس دعا ❤️

خدایا خودت مواظبش باش
من شیرازم اون موقع دکتر آصف شیراز بودن .منم شیراز عمل کردم شما کجایی

من شهرستان استان هرمزگان با بندرعباس ۱۰۰ کیلومتر فاصله داریم برای دکتر میرم بندر

خدایا خودت مواظبش باش
2738

شنیدم شیراز دکتر عمویی هم عمل رحم دو شاخ میکنن 

https://www.ninisite.com/user/9abb4a92-422a-4a53-b780-17f4ecc2f19c/باد

https://www.ninisite.com/user/9abb4a92-422a-4a53-b780-17f4ecc2f19c/باد

عزیزم این لینک تاپیک رحم دو شاخ هست برو تمام بچه های این تاپیک رحمشون دو شاخه بخون تاپیک رو تا اینقدر استرس نداشته باشی 

خدا خیرت بده گلم💕

فدات بشم عزیزم ایشالا سال دیگه این موقع یه فسقلی دوست داشتنی تو بغلته 😙😙