2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بستگی داره با برنامه برید یا بی برنامه.بی برنامه سه روز بیشتر خسته میشم.با برنامه هم تا ده روز خوش میگذره.

ننه شه دتر دور/شه کوی کوتر دور/ننه شه طلای دورا/نازدار کیجای دورا/ننه شه کیجا ره خرنه/آسمون ما ره خرنه/شه صوب روجاره خرنه/شه طلاطلا ره خرنه/آننه شه دلخواه دور/ننه پاپلی دور/آ شه دار تتی دور🥰
2728
۳-۴ روز هردوش خوبه چون جای گشتنی ش زیاد نیست. ولی مثلا شیراز واقعا ۳ روز براش کمه چون خیلی جاهای د ...

وای برا کسی ک شمال کم اومده ۱۰ روز هم کمه چون هیچ کجا مث شمال باصفا نیس ..ولی اگه خیلی اومده باشی برات عادی میشه 

وااااا🙁 
2738

@شادی_    

تاپیکشونو قفل کردن 

منظورم همه ی ابیات نبود

با سیه دل چه سود گفتن وعظ/نرود میخ آهنین در سنگ

این ب نظرم اسلوب داره 

چون ب نظرم مصرع دوم مثالیه واسه مصرع اول 

هر دو مصرع هم منظورو بدون مصرع دیگری میرسونن 

الان این بیت ب نظر شما اسلوب نداره؟

وای برا کسی ک شمال کم اومده ۱۰ روز هم کمه چون هیچ کجا مث شمال باصفا نیس ..ولی اگه خیلی اومده باشی بر ...

ب نظر من  جاهای باصفاتر از شمال هم تو ایران خیلی زیاده شمال فقط اسم در کرده ساحل کثیف دریا گل الود

جنگل ها در قسمت هایی مرکز انباشت زباله و...

من سواحل جنوب رو ترجیح میدم

جنگل های بلوط زاگرس .

ابشارهای یاسوج

دشت های اردبیل و......

واقعا شمال خسته کننده س

فوق لیسانس مشاور و روانشناس  ۱۵ سال سابقه تدریس و مشاوره فارغ التحصیل دانشگاه شهید بهشتی❤😊
خب نزدیکتری ب شمال چن روزه خوبه ..الانم هوا خیلی گرم نشده واقعا باصفاس

تو دلم هست برم مشهد عزیزم ولی دوست دارم زباد بمونم بنظرت یکشنبه تا جمعه خوبه جمعه صبح برگردم .

..

ظهور و سلامتی اقامون صلوات😍دعا کنین دختر دار هم بشم انشالله حاجت قلبیتون براورده بشه 😍😍😍😍😍😍
2706