2733
2734
انقدر زندگی تکراری ک دلم ی حس جدید میخواد  ولی بدون پسرم هیچی نمیخوام حتی مرگ

نمی دونم جاداره بگم یانه اماهیجوقت به هیجی بیش ازحدوابسته نشو..تاپیک های عروس هاومادرشوهرارومی خونی..

چیکارکنم شوهرم بامادرش کات کنه!!

همه ی اعضای خانواده تایه روزی مهمونت ن

زندگی زیباست گرچه....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من هیچوقت نمیترسیدم و همیشه دوس داشتم زود بمیرم ولی بعد اینکه با همسرم اشنا شدم از ممرگ خیلی میترسم ...

عزیزم حرفت خیلی مثبت بودخیلی

همراه شو عزیز...همراه شو عزیز...تنها نمان به در.کین درد مشترک...هرگز جداجدا درمان نمی‌شود.
2731
من اصلا نمیترسم.اتفاقا از خدا میخوام هر چه زودتر منو ببره پیش خودش.شاید چون میدونم کسی واسم گریه نمی ...

نگو اینو خدا کس همه ی ماست❤️❤️❤️والله بعضی کساااااا نبودشون خوبه تا بودنشون بیخیال🥴🥴🥴

2738

هر چی وابستگی آدم به دنیا بیشتر باشه بیشتر از مرگ میترسه ، من خودم قبل ازدواج و بخصوص قبل اینکه بچه دار بشم از مرگ ن میترسیدم اما الان بیشتر از تنها موندن دخترم میترسم ، خداکنه خدا بهم عمری بده دخترم به سنی برسه خودش از عهده کارها ش بر بیاد بعد دیگه هر چه پیش آید خوش آبد

من هیچوقت نمیترسیدم و همیشه دوس داشتم زود بمیرم ولی بعد اینکه با همسرم اشنا شدم از ممرگ خیلی میترسم ...

ایشالله صد سال به خوشی و کامرانی خانم گللللللل 🥰🥰🥰🥰🤩🤩🤩🤩🤩❤️❤️❤️❤️

نگو اینو خدا کس همه ی ماست❤️❤️❤️والله بعضی کساااااا نبودشون خوبه تا بودنشون بیخیال🥴🥴🥴

کلاخاک سردجوری آدم فراموش می کنه درمدت چهل روزکه انگارهچین آدمی تواین کره ی خاکی زندگی نکرده

زندگی زیباست گرچه....
2706