2737
2734
اره عزیزم میفرستن شما رو دفتر خونه اونجا یک سوم اموال میخوره ب نام بچه ب طور کلی . حق فروش اموالم دا ...

ممنون عزیزم این حرفت خیلی امیدوارم کرد من سر این موضوع هم خیلی مشکل داشتم خدا به خودت و همسرت و همینطور فرزند دلبندت عمر با عزت بده

باورم نمیشه.امروز۹۹/۴/۴واسم پیام اومد که تاریخ دفترچه بیمه انقضا شده و من متوجه نشده بودم.خدایا شکرت.چند سالی میشد که دفترچه ی من به انقضا نمیرسید.خودت بقیه راهو یاورم باش
ببين از حرف زدنت پيداست ادم استرسى هستى من و همسرم هر دومون استرسى بوديم ديگه شب و روزمون شده بود ب ...

استرس که کلا تو خونمه. از بچگی همینطور بودم. واسه ویزیت ساده حالم بد میشه چه برسه موارد دیگه. متاسفانه اصلا هم نمیتونم مهارش کنم. گاهی انقد بهم فشار میاره که گلاب به روتون حالت تهوع شدید میگیرم و تپش قلب خیلی بالا

باورم نمیشه.امروز۹۹/۴/۴واسم پیام اومد که تاریخ دفترچه بیمه انقضا شده و من متوجه نشده بودم.خدایا شکرت.چند سالی میشد که دفترچه ی من به انقضا نمیرسید.خودت بقیه راهو یاورم باش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ديگه بعد از انتقال جنين هام و منفى شدن ازمايشم

شب و روزم شده بود گريه

بعد ديگه خسته شدم و نااميد

به خودددم قول دادم ديگه به بچه فكر نكنم

همه ادم هاى منفى دورم رو خط زدم و همه گروهاى خانوادگى رو كه توى وات داشتم حذف كردم و چندتا كلاس كه واقعا دوسشون داشتم ثبت نام كردم 

ديگه از صبح تا شب وقتم رو با كلاسها پر كردم توى اين كلاسها هم همه شون غريبه بودن و پر انرژى و شاد

كلى دوست پيدا كردم كه فقط انرژى ميگرفتم ازشون

واقعا شب كه سرم رو روى بالش ميذاشتم از خستگى بيهوش ميشدم و ديگه كم كم فكر بچه از ذهنم خارج شد

زندگى لذت بخش تر شد من كه پرانرژى شدم همسرمم خيلى روحيه اش بهتر شد

بعد از چندماه  طبيعى باردار شدم

همه كلاسامم نصف نيمه رها كردم😂😂😂😂😂

ممنون عزیزم این حرفت خیلی امیدوارم کرد من سر این موضوع هم خیلی مشکل داشتم خدا به خودت و همسرت و همین ...

از ته دلم برات بهترینها رو ارزو میکنم خواهر انشاالله هر چی ک خیره همون بشه برات . کاملا حالتو درک میکنم میدونم چی میگی و چی میکشی . امیدت ب خدا باشه خدا چیز بد برا بندهاش نمیخواد اینو با دادن پسرم بمن ثابت کرد . توکلت ب خدا باشه

2728
استرس که کلا تو خونمه. از بچگی همینطور بودم. واسه ویزیت ساده حالم بد میشه چه برسه موارد دیگه. متاسفا ...

منم اصلا ميگفتن بى خيال باش

توى دلم ميگفتم مگه ميشه من بى خيال بشم

سر هر انتقال اينقد استرس داشتم كه فقط با قرص خواب به زور چندساعت ميخوابيدم

ولى تصميم گرفتم و خيلى راحت تونستم بى خيال بشم

ديگه بعد از انتقال جنين هام و منفى شدن ازمايشم شب و روزم شده بود گريه بعد ديگه خسته شدم و نااميد ...

چقدر عالی. چرا گروهای خانوادگی رو ول کردی؟من چندتا کلاس هم رفتم اما همین که میشنون چند سال از ازدواجت گذشته و باردار نشدی انقد در موردش حرف میزنن که حالم بد میشه

از ته دلم برات بهترینها رو ارزو میکنم خواهر انشاالله هر چی ک خیره همون بشه برات . کاملا حالتو درک می ...

ممنونم عزیزم. 

چقدر عالی. چرا گروهای خانوادگی رو ول کردی؟من چندتا کلاس هم رفتم اما همین که میشنون چند سال از ازدواج ...

گروه هاى خانوادگى براى من استرس اور بود

هر روز يكى حامله ميشد و از ويارش ميگفت

يكى از بچه اش ميگفت و عكس ميفرستاد

واسم استرس وارد ميشد

من هر چى كه برام استرس اور بود رو از زندگيم حذف كردم

حتى خانواده خودم كه رفت و امدمو كم كردم اخه مادرم از روى مهر و محبت بهم استرس وارد ميكرد

2740
منم اصلا ميگفتن بى خيال باش توى دلم ميگفتم مگه ميشه من بى خيال بشم سر هر انتقال اينقد استرس داشتم ...

برام غیر قابل باوره که بشه استرسو کنترل کنی. مثلا اگه کار مهمی داشته باشم اصلا نمیتونم بخوابم ویا اگه چند دقیقه خوابم ببره انقد دندونامو بهم میسابم تو خواب و میلرزم تا از خواب بپرم. خیلی سخته نمیدونم چطور درستش کنم

چقدر عالی. چرا گروهای خانوادگی رو ول کردی؟من چندتا کلاس هم رفتم اما همین که میشنون چند سال از ازدواج ...

منم هراز گاهى ميپرسيدن

ولى چون غريبه بودن خيلى سرد جوابشون رو ميدادم

اونام ول ميكردن

برام غیر قابل باوره که بشه استرسو کنترل کنی. مثلا اگه کار مهمی داشته باشم اصلا نمیتونم بخوابم ویا اگ ...

من يه مدت دكتر اعصاب رفتم 

داروى ارامبخش مصرف كردم اونام خيلى تاثير داشت خيلى ارومم ميكرد

فقط زير نظرش سه ماه مصرف كردم استرسم خيلى كم شد

عزیزم انشالله که زود بچه دارشی.اینها هم دکتر رفته بودن ولی ج نگرفته بودن . به عمه ام میگم دعات کنه ...

کاش پیگفتی برای منم دعا کنه عزیزم ۷ساله منتظرم وزندگیم داره میپاشه از هم خانواده شوهرم واسه شوهرمم زن پیدا کردن...درحالی که میدونن مشکل اصلی از پسرشونه...اسمم معصومه اس تو رو خدا دعا کن خدا هم زندگیمو نجات بده هم دامنم سبز بشه

واسه سلامتی وخوب شدن بابام صلوات بفرستید لطفا...ممنونم
من يه مدت دكتر اعصاب رفتم  داروى ارامبخش مصرف كردم اونام خيلى تاثير داشت خيلى ارومم ميكرد فقط ...

من تحت نظر دکتر غدد هم هستم اون مجبورم کرد ی چند ماهی بخورم

کاش پیگفتی برای منم دعا کنه عزیزم ۷ساله منتظرم وزندگیم داره میپاشه از هم خانواده شوهرم واسه شوهرمم ز ...

عزیزم چقد سخت. خدا ان شاء ا...  حاجت تونو بده. ان شاء ا... خانواده همسرتون هم به راه راست هدایت بشن

عزیزم چقد سخت. خدا ان شاء ا...  حاجت تونو بده. ان شاء ا... خانواده همسرتون هم به راه راست هدایت ...

انشاالله بحق ۵تن شماهم نتیجه  بگیرید وخدا معجزشو برات تمام وکمال بفرسته...با دل شکسته ام  برات دعا میکنم

واسه سلامتی وخوب شدن بابام صلوات بفرستید لطفا...ممنونم
2706