2733
2734
اها ینی نیاز نیست خط و دایره و اینا رو جداگانه یادشون بدم نه؟

به نظرم من تو نقاشی یادشون بده مثلا یه دایره بکش با یه بیضی تبدیل کن به اسب هم شکل هارو توش یاد میدی هم حیوانات رو 

کار بر قدیمی هستم 😊به دلایلی با این اکانتم اومدم 🙂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

مداد رنگی  آخه 😒 پاستل و گواش و ماژیک  در ابتدا بهترین ابزار نقاشی کودکه  اصلا از ...

نمیدونم چرا حس میکنم اولش با مداد شروع کنن بهتره بااینکه میدونم بچه ها دنبال چیزای پررنگن مثل ماژیک و گواش...

گواش خیلی کثیف کاری داره...میترسم لباساشونو رنگی کنن پدر مادرشون یه چی بگن

من به عنوان یک مجرد نظر میدم و نظرمم کاملا شخصیه. مجبور نیستید افکارتونو به کسی که نظرش مثل شما نیست تحمیل کنید. آدما قدرت تشخیص دارن
به نظرم من تو نقاشی یادشون بده مثلا یه دایره بکش با یه بیضی تبدیل کن به اسب هم شکل هارو توش یاد میدی ...

اوهوم متوجه شدم

مثلا یه مربع و مثلث بکشم بخام که بگن چیا میشه باهاش کشید و در نهایت خودم یه چی براشون بکشم و اونا هم بکشن

درسته؟

من به عنوان یک مجرد نظر میدم و نظرمم کاملا شخصیه. مجبور نیستید افکارتونو به کسی که نظرش مثل شما نیست تحمیل کنید. آدما قدرت تشخیص دارن
2731
نمیدونم چرا حس میکنم اولش با مداد شروع کنن بهتره بااینکه میدونم بچه ها دنبال چیزای پررنگن مثل ماژیک ...

بگو کاور بخرن بپوشن سر کلاس یا یه مانتو یا لباس کهنه بیارن بپوشن 

اوهوم متوجه شدم مثلا یه مربع و مثلث بکشم بخام که بگن چیا میشه باهاش کشید و در نهایت خودم یه چی براش ...

آره اینطوری بهتر درک میکنن و یاد میگیرن

بگو کاور بخرن بپوشن سر کلاس یا یه مانتو یا لباس کهنه بیارن بپوشن 

اها مرسی..

فقط میخاستم خیالم راحت بشه که کلاس دست خودمه

مثل مهد نباشه که بهم حکم کنن باید اینجوری شروع کنی و اینو یاد بدی اونو یاد ندی

میدونم همینم قانون داره ولی مهد خیلی فرق میکنه..مربی اختیاری نداره

آره اینطوری بهتر درک میکنن و یاد میگیرن

ممنونم از راهنماییات عزیزم

اینم  برا عید درست کرده بودن

صورت و بدن خوک (بیضی و دایره)

شما کشیدید گفتید قیچی کنن یا همش با خودتون بوده بچه ها چسبوندن؟؟

اها مرسی.. فقط میخاستم خیالم راحت بشه که کلاس دست خودمه مثل مهد نباشه که بهم حکم کنن باید اینجوری ...

خواهش میکنم موفق باشی عزیزم  کار با بچه ها خیلی لذت بخشه😊

اینم بگم مثلا اگه میخای موضوع بارون کار کنین با جتر برو کلاس یا اگه حشرات باشه موضوعت ببرشون حیاط اونجا ببین بدنشون رو بافت هاشون رو 

نمیدونم چرا حس میکنم اولش با مداد شروع کنن بهتره بااینکه میدونم بچه ها دنبال چیزای پررنگن مثل ماژیک ...

واقعا مشتاق شدم ببینم کجا داری آموزش میبینی که این نکات بهتون گوشزد نشده یا اگه شده شما نمیخوای پایبند باشی بهشون به عنوان مربی!

دوستانه میگم بهت به هیچ وجه با این افکار و نگرانی هایی که دارین سرکلاس برای آموزش کودک نرین

اصل بر اینه که بچه رو آزاد بزاریم  هر کاری دوست داره بکنه

مخصوصا تا ۶ سال

نگران کثیف شدن خودش و لباسش و... نباشید

باید و نباید بهش نگین 

جدیت داشته باشین در عین مهربانی

حتی اخم و صدا بلند کردن نداریم 

ذره ایی نگرانی و استرس داشته باشی به بچه منتقل میشه

به هیچ وجه هم از مداد استفاده نشه

هدف آزاد گذاشتن کودکه که ذهنش باز شه و فکر خلاقش رشد کنه 

واقعا مشتاق شدم ببینم کجا داری آموزش میبینی که این نکات بهتون گوشزد نشده یا اگه شده شما نمیخوای پایب ...

شما  رشتتون چیه عزیزم با حرفاتون موافقم 😊

اها مرسی.. فقط میخاستم خیالم راحت بشه که کلاس دست خودمه مثل مهد نباشه که بهم حکم کنن باید اینجوری ...

همه جا دخالت هست خیالت راحت 😂

از مدیر و والدین بگیر تا...

فقط کلاس خصوصی یه ذره بهتره  اونم باز اگه پدر مادر دخالت نکنن 

کلا باید جلسه توجیهی بزارین که اهداف این کلاس در واقع چه چیزی هست 

2706