2737
2734
سلام بچه ها
من دو سه سالیه که با مشکل اسهال شدید مواجهم
هر قرصی هم مصرف می کنم فایده نداره
دکتر گفته باید روده هام فیلم برداری بشه خیلی می ترسم
لطفن اگه قبلن این کار رو کردین راهنماییم کنید.
من نکردم اما یه مقاله راجع بهش تو مطب یه خانم دکتر خوندم که معمولا بهترین راه تشخیص بیماری های روده هستش مخصوصا یه نوع خطرناک سرطان که علایم مشخص نداره و هر سال جان خیلی هارو میگیره با این روش قابل تشخیصه و تو ایران افراد زیادی هستن که به خاطر مسایل شرعی زیر بار نمی رن انجامش بدن اما اگر دکترتون خواسته انجام بدید حتما این کارو بکنید
مادر شوهر من هفته پیش این کارو کرد تو بیمارستان خاتم.بیهوشی کاملش کردن.نیم ساعته انجام دادن.تازه اندوسکوپیشم تو بیهوشی کردن.خب نباید سخت باشه.

فقط سه روز قبلش یه دارو بود با اب قاطی میکرد میخورد .

سه روز قبلشم نباید هر غذایی بخوری خودشون بهت میگن چی بخوری.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من هم انجام دادم ولی دکتر احمقم نه از بی حسی استفاده کرد و نه بیهوشی !!!! خیلی بد بود ولی برادرم به خاطر بیماری روده اش 3-4 بار انجام داده با بی حسی و بیهوشی و هیچی نفهمیده
پس حتما بخواه که از بی حسی یا بیهوشی برات استفاده کنند
2738
من انجام دادم
راستش رو بخوای تو اون موقع که انجام میدن درد انچنان نداره فقط یک کم اذیت میشی
اما اگر برات تزریق هم انجام بدن بعدش تا 48 ساعت جهنم رو به چشمات میبینی
درد و فشار امونت رو میبره
ولی به هر حال برای تشخیص بیماری باید انجام بشه
فقط خودت رو اماده کن و بپرس ببین تزریق داره یا نه
Khatati.com
مامان آریا جون ناراحت نباش احتمال سرطان توی این سن کمه احتمالا شاید بیماری روده تحریک پذیر داشته باشید یا عفونتی کرده باشید به هر حال به دکترت اعتماد کن و به یک دکتر اکتفا نکن چون من تجربه اش را دارم که واسه یه بیماری نباید به حرف 1 یا 2 دکتر اکتفا کرد چند تا دکتر برو اگر همشون یه چیزی گفتن انجام بده عزیزم
2706