2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آره دیگه ماکارونی رو که چند دقیقه با آب پخت میندازی رو آبکش  بعد اون موادت رو که سرخ کردی میاری ...

مرسی گلم فقط واسه ته دیگه خوشمزه ام میگی چیکار کنم

♥️Hayatimin ilk ve Tek Aşki♥️E
2731
طرز تهیه شو بلد نیستم😐

ماش بذار با آب زیادداخل قابلمه بپزه بعدش که پخت قبل از اینکه کاملا نرم بشه یه نصف پیمانه برنج بهش اضافه کن بذار غلظتش به حد شیر برنج برسه بعدش پیاز داغ بریز روش و نوش جون کن.شوهرم این غذا رو خیلی دوس داره مخصوصا وقتی آبکی  درمیاد بیشتر دوس داره تا وقتی که سفت بشه

اساتید محترم لطفا تا صحبتهای استارتر را در مورد هدف تاپیکی که ایجاد کرده نشنیدین الکی با دیدن عنوان تاپیک گزارش نزنید لطفا....کاربری قبلیییییییم😢😢😢
سویا و سیب زمینی و پیاز رو جدا جدا سرخ کن بعدش مخلوطشون کن و رب گوجه بریز روشون و ادویه و سیر سرخ شد ...

منم ماکارونی با سویا خالی پختم خوب شده بود، توش یه کم سیب زمینی سرخ شده حبه ای و کلم برگ و قارچ ریختم 

ماش بذار با آب زیادداخل قابلمه بپزه بعدش که پخت قبل از اینکه کاملا نرم بشه یه نصف پیمانه برنج بهش اض ...

مرسی گلم ولی من اصلا پیاز نمیخورم🤤

♥️Hayatimin ilk ve Tek Aşki♥️E
2740
مرسی گلم فقط واسه ته دیگه خوشمزه ام میگی چیکار کنم

اگه ته دیگ میخوای هیچ چی بهتر از ته دیگ سیب زمینی نمیشه برا ماکارونی به نظر من البته.

ته قابلمه رو غن بریز  سه چهار قاشق بعدش یه سیب زمینی رو خیلی نازک ورق کن و کف قابلمه بچین اگه روغنت کم باشه حین دم کشیدن ماکارونی سیب زمینیها میسوزن.

اساتید محترم لطفا تا صحبتهای استارتر را در مورد هدف تاپیکی که ایجاد کرده نشنیدین الکی با دیدن عنوان تاپیک گزارش نزنید لطفا....کاربری قبلیییییییم😢😢😢
بنظرتون لوبیا سبزم بریزم؟؟

با لوبیا سبز که دیگه محشر میشه ماکارونی وای ببخشید من خیلی شکموام😅😋😋😋

مرسی گلم ولی من اصلا پیاز نمیخورم🤤

منم پیاز نموخورم ولی پیاز داغ ترد شده خوبه که.

طرز پخت فرنی رو میگی عزیزم؟

دیشب اتفاقا پختم، چهار قاشق آرد برنج را در کمی آب سرد حل کن در قابلمه بریز، ۳ لیوان شیر اضافه کن، و ۵قاشق شکر بسته به دلخواه خودت، مرتب باید هم بزنی یه لحظه هم ول نکن که ته میگیره، شیر به جوش اومد باید هم بزنی تا غلظت پیدا کنه، البته سرد بشه سفت تر میشه، پنج دقیقه آخر گلاب و اگر خواستی دم کرده هل اضافه کن ، بعد خاموش کن، سریع بریز تو کاسه چون سفت میشه، روش را با دارچین، پودر پسته یا گل محمدی یا پودرزیره  تزیین کن، میتونی سرد یا گرم یا ولرم بخوری، شوهرم سرد دوست داره من و بچه هام گرم، خوشمزه میشه، توش میتونی دم کرده زعفرون یا پودر کاکائو اضافه کنی تا چند رنگ بشه، به جای آرد برنج با نشاسته هم درست میکنند، که مزه اش یه جور دیگه میشه