2733
2739

پسرم ۱۹ ماهشه از همون اول با خواب شب مشکل داره یا نمیخوابه یا دم به دقیقه با گریه بلند میشه از تاریکی انگار میترسه روشن هم باشه دیگه اصلا خواب نمیره یه ماهه از شیر گرفتمش دیگه بیچاره شدم شبا به زور یک و نیم دو یا بیشتر حتی میخوابه ولی روزا راحت میخوابه دو سه ساعت چیکار کنم شوهرمم لج میکنه همکاری نمیکنه 

ما دو میخابه هر یه ساعتم بیدار میشه اب میخاد تا نهایت ۸ صبح

💖 آرزوهای قشنگتون واقعی بشه💓.

اشتباه از خودت میزاری سه ساعت روز بخوابه صبح زود بیدارش کن ساعت هشت بعدش ظهر یه ساعت بخوابه تا یازده شب بازی کنه بعدش تا صبح میخوابه 

دختر قشنگم پسر پهلونم مامان عاشقانه دوستون داره ای کاش همیشه بچه بودید آخه هرچی بزرگتر بشین فاصله ما از هم بیشتر میشه من خستگی الان به جون میخرم فقط این روزا زود تموم نشن همیشه برقرار باشین منتظر یه نی نی باشین به زودی 😍💋

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

از بعد از ظهر باهاش حسابی بازی کن. خسته میشه زود خوابش میبره. راه چاره اش همینه. از امروز امتحان کن

همیشه یه چراغ خواب یا شب خواب ال ای دی تو اتاقش روشن بذار. 

و من، بار دیگر، وقتی آسمان صدایم کرد، برای خدا دست تکان دادم!
اشتباه از خودت میزاری سه ساعت روز بخوابه صبح زود بیدارش کن ساعت هشت بعدش ظهر یه ساعت بخوابه تا یازده ...

دقیقا شوهرم همین میگه اما خودم دیگه حال ندارم بلند شم بی هوشم صبح ها 

دختر من دوسال وهشت ماهه

الان شبا دو نیم سه میخابه

صبحم ساعت ده بیدار میشه

روزم نمیخابه

🍒🍒🍒🍒🍒🍒 البالو های من🍒🍒🍒🍒🍒 خیلی دلم براتون تنگ میشه.خدایا بچه ها مو ب تو میسپارم.خودت مواظبشون باش.خواهرای گلم اگ در حقم لطف کنید برای سلامتی بچه هام صلوات بفرستین ممنون میشم
2738
از بعد از ظهر باهاش حسابی بازی کن. خسته میشه زود خوابش میبره. راه چاره اش همینه. از امروز امتحان کن ...

چراغ هال روشن ما هم تو اتاق میخوابیم در هم باز 

نمیدونم انگار میترسه همش بلند میشه گریه میکنه به تاریکی عادت نداره باید کامل روشن باشه تا نترس 

من دخترم 13ماهشه شبا 3مبخابه.بزور رسدندمش 2 باز تنطبمش خراب شد شد 3صبح.البته تا ظهر میخابیم

خیلی بده میگن رشد بچه تو خواب شب اونم ۱۱ تا ۲ بچه هامون فردا مریض میشن رشد نمیکنن عصبی میشن 

دقیقا شوهرم همین میگه اما خودم دیگه حال ندارم بلند شم بی هوشم صبح ها 

بیچاره شوهراتون اگه دلشون بخواد هم چاره ای جز بیخیالی ندارن 😂😂😂😂😂😂

دختر قشنگم پسر پهلونم مامان عاشقانه دوستون داره ای کاش همیشه بچه بودید آخه هرچی بزرگتر بشین فاصله ما از هم بیشتر میشه من خستگی الان به جون میخرم فقط این روزا زود تموم نشن همیشه برقرار باشین منتظر یه نی نی باشین به زودی 😍💋
دختر من دوسال وهشت ماهه الان شبا دو نیم سه میخابه صبحم ساعت ده بیدار میشه  روزم نمیخابه

بخاطر همین بچه ها عشق هم ازبین مون رفته ما که همش سر بچه خواب و غذاش دعوا داریم 

2706