2737
2734

من ۲۵سالمه حدودا و ی دختر یکسال و هشت ماهه دارم ،شوهرم علاوه بر شغلش کارکشاورزی هم میکنه بخاطر همین خیلی پیش میاد ک برای رسیدگی به کاراش بره شهرستان و تمام این مدتو همش میگ بری خونه مامانت و تنها نباشی و این حرفا ،حالا منم یکی درمیون میرم و اینبار حدود ۳روز بود که رفته بود منم رفتم خونه مامانم اما نمیدونستم ک اونجا جایی ندارم😞😞😢😢😢

بخدا فقط ب اصرار خواهر برادر کوچیکم مدام میرم اخه خیلی با بچم بازی میکنن و همش میگن دلشون تنگ شده حتی 

همین بارم داداش کوچیکم اومد دنبالم و منو برد ،از همه بیشتر همین داداشم وابستمه۱۶_ ۱۷سالشه

خدایا عدالتت کو پس... منکه له شدم زیر درد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اینم بگم ک بابام فوت شده و خیلی ب خواهر برادر کوچیکم وابستم ،خلاصه دوشب  ک اونجا خوابیدم شب سوم ک رسید رفتم با دخترم تو اتاق خوابیدم ک داداش بزرگم ک ۲۹سالشه از سر کار اومد و همینکه درو باز کرد گفت ،«چه عجب مهمونامون رفتن»یعنی منظورش من بودم

دقت کنید گفت چ عججججب انگار تو دلش گیر کرده بود این حرف

،بلافاصله مامانم ی چیزی اروم گفت میدونم اشاره کرد ک من تو اتاقم ...

منو میکی انگار ی پارچ اب یخ ریختن 

ساعت ۱:۳۰شب بود یراست رفتم تو اتاق داداش کوچیکم گفتم بیا ،ی چیزی میپرسم راستشو بگو من اشتباه شنیدم یا چنین حرفی زده شد واقعا،بخدا همش با خودم میگفتم حتما اشتباه شنیدی

اون طفلی هم گف نه ولش بابا چیزی نگفته ک همینجوری ی چیزی پرونده و...هی سعی داش ارومم کنه ولی من اروم بشو نبودم لباسامو پوشیدم گفتم من میخام برم خونم یا میای باهام ک تنها نباشم این موقع شب یا خودم میرم ،اونم پوشید اومد دنبالم ،جالب اینجاست مامانم ک دید لباس پوشیدم 

گف چی شده گفتم شما نمیدونی چی شده...رفتم دخترمو بغل کردم ک برم ک فقط گف حالا بمون فردا صبح برو ،باورتون میشه هیچ تلاشی نکرد ک قانعم کنه آرومم کنه انگار حرف دل خودشو داداشم زد خیلی ناراحتم خیلی  😭😭😭😭

بخدا من اونجاحکم مهمونو ندارم مدام میشورم و میشابم و غذا میپزم اینجوری نیست ک زحمت بدم بهشون نمیدونم چرا این حرفو بارم کردن

خب داداش ازدواج نکرده

خانما برا خانه دارشدنم صلوات مرسی🌹اگه دلت برادست خط بچگیت تنگ شدبادست مخالفت بنویس🌹چقدرسخت تنگ ماهی بودن بشکنی قاتلی نشکنی زندانبان🌹  
2738

بگو مهمون اونیه که ۳۰سالشه هنوز عرضه نداره زن بگیره و بره سر زندگیش داره ازجیب مادرش میخوره البته اگه مادرت حقوق یا درآمدی داره بگو

دلم گرفته ای دوست ، هوای گریه بامن ، گر از قفس گریزم ، کجا روم کجا مننننننن😔😔😔
نه مجرده

اون خرج میده براهمونه مادرتم حتمانمیتونه چیزی بگه چون داداشت خرجشون میده

خانما برا خانه دارشدنم صلوات مرسی🌹اگه دلت برادست خط بچگیت تنگ شدبادست مخالفت بنویس🌹چقدرسخت تنگ ماهی بودن بشکنی قاتلی نشکنی زندانبان🌹  
2706