2737
2739

فردا مصاحبه دارم میخوام اگه  خیر و صلاحمه دیگه برم سرکار

سهلابفضلک یاعزیز* واسه ظهوروسلامتی امام زمان صلوات ...اللهم صلی علی  موسی بن جعفر  ولی امرک الْحَمْدُ لِلَّهِ عَلَى کُلِّ نِعْمَةٍ وَ أَسْأَلُ اللَّهَ مِنْ کُلِّ خَیْرٍ وَ أَعُوذُ بِاللَّهِ مِنْ کُلِّ شَرٍّ وَ أَسْتَغْفِرُ اللَّهَ مِنْ کُلِّ ذَنْب‏

خودت میگی اگه خیر و صلاحمه.پس بسپر ب خدا.خوب باشه خودش درست میکنه. منم برات دعا میکنم

بزرگترین آرزوم استخدام شدن تو آموزش وپرورشِ.دلم خیلی ب درد میاد وقتی ی عده نادون میگن اینهمه درس خوندی ک حالا کهنه بشوری؟واسه رسیدن ب بزرگترین آرزوم نیازمند دعای شمام.پس واسم خواهری کنید و هر جور میدونید دعاکنید.شایدبا نفس حق شما من ب خواستم رسیدم.
خودت میگی اگه خیر و صلاحمه.پس بسپر ب خدا.خوب باشه خودش درست میکنه. منم برات دعا میکنم

والا من دردم اینه بخاطر شرایطی که دارم دارم جایی مجانی کار میکنم یه جورایی حس میکنم تو زندانم اونجا بخاطر حرف مفت مردم و مامانم مجبوررم بمونم چون ازکار قبلب اخراج شدم التنم همه ی انگیزم واسه کار اینه که ازاون  کار لعنتی مجانی خلاص بشم

سهلابفضلک یاعزیز* واسه ظهوروسلامتی امام زمان صلوات ...اللهم صلی علی  موسی بن جعفر  ولی امرک الْحَمْدُ لِلَّهِ عَلَى کُلِّ نِعْمَةٍ وَ أَسْأَلُ اللَّهَ مِنْ کُلِّ خَیْرٍ وَ أَعُوذُ بِاللَّهِ مِنْ کُلِّ شَرٍّ وَ أَسْتَغْفِرُ اللَّهَ مِنْ کُلِّ ذَنْب‏
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

اوایل میگفتم نه بابا استخدامت میکنه ولی دیدم بعدیک سال هیچ خبری نیست

2742

انشاالله به حق همین ماه عزیز سریعتر از اون کار خلاص شی و جایی کار کنی که از همه لحاظ هم مالی هم فکری هم از لحاظ اطمینان بهترین جا باشه عزیزم.ولی یه توصیه اعتماد به نفستو ببر بالا هیچ وقت به کسی که اعتماد به نفس نداشته باشه حقوق خوب نمیدن و خوب برخورد نمیکنن عزیزم و جوری رفتار کن اگه رفتی که من از لحاظ مالی احتیاج آنچنانی ندارم فقط واسه حس استقلال میام سر کار

خانومای خوشگل واسه سلامتی منو نینیم و حل شدن مشکلاتمون اگه میشه یه صلوات بفرستین😍😍😍
انشاالله به حق همین ماه عزیز سریعتر از اون کار خلاص شی و جایی کار کنی که از همه لحاظ هم مالی هم فکری ...

خیلی ممنون ان شالله حاجت روا باشید