2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه

یعنی چطورمیشه؟ میشه بیشترتوضیح بدید.مثلا اگه یهنفرفالورم بودومن فالوش نکرده باشم میتونه بیاددایرکتم؟

گرنگهدارمن آن است که من میدانم 😍😍😍شیشه رادربغل سنگ نگه میدارد💝💝💝
2728
هرگز

یعنی چطورمیشه؟ میشه بیشترتوضیح بدید.مثلا اگه یهنفرفالورم بودومن فالوش نکرده باشم میتونه بیاددایرکتم؟

2738

دقیق نمیدونم فقط میدونم هم شما میتونید خصوصی پیام بدین هم اون طرف مقابل

افراد ساکت پرسرو صداترین افکار را دارند

بله به طور عادی اگه نبسته باشه میشه روی اونوسه نقطه کنار اسمش بزنین بعد فرستادن پیام رو بزنین

گفت: «درنگ کنید که من آتشی دیده ام...ای بسا خبری بیاورم از آن».....رفت.......و «پیامبر» بازگشت.
اگه حسابم خصوصی باشع وفقط اون فالورم باشه چی؟ میتونه بیاددایرکت؟

برات پیام میاد ولی تو باید بگی میخایی پیامشو ببینی یا بتونه پیام بده یا نه میتونی گذارش اسپم بزنی نتونه پیام بده

من از تبار زنهای تکراری نیستم ... من از نسل همان تافته ی جدابافته ام..!!  
برات پیام میاد ولی تو باید بگی میخایی پیامشو ببینی یا بتونه پیام بده یا نه میتونی گذارش اسپم بزنی نت ...

ممنون