2737
2739
وایی چ پرو بودی 😂 خیلی خوشم اومد 😂

خخخخ بخدا دستش و گرفتم عکس گرفتیم .گفتم بیا دست تو بگیر عکس بگیریم از اثر انگشتامون ک آبی شده اونم دستش و آورد منم دستم و گذاشتم زیر دستش

وقتی بهم میگه تو دستم و گرفتی میگم ن خیر میگه مدرک دارم و عکس و نشونم میده و میخنده

چقد زیاد چ جوری ؟

باهم فامیل شدیم از روزی ک دیدمش خیلی پیگیر بودم سنم کم بود نمیدونستم چرا اینقد کنجکاوم بعدها رفته رفته عاشقش شدم ۱۱ سالگی برا اولین بار دیدمش ۱۹ سالگی زنش شدم

حاج خانوم تکرار غریبانه روزهایت بدون حاج اقا چگونه گذشت...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
 وایی طفلک خو چرا نمیگفته ؟ 😂😂

الان بعد دوسال هنوز نشناختمتش بخدا هنوز نمیدونم چ اخلاقایی داره حتی نمیدونم چ غذایی چ رنگی چ عطری رو دوست داره نمیدونم چرا شمارشو نمیداد بهم اینم خودم پیشنهاد دادم ک شماره بده 

ن بابا منظورم حرف زدن و ایناس واسه دوستی کلا ارتباط کلامی ن جنسی

واسه من که افتاد دنبالم که شماره دوستشو بده یهو عاشق شد شماره خودشو داد😂😂منم زنگ نزدم چون تا حالا دوس پسر نداشتم  دوماه همو میدیدم در حد سلام چطوری دم کتابخونه اخر سر گفت کنکورمو دادم دبکه نمیام بیا جدی تر باشیم خلاصه الانم رفته سر کار منم دخترمو میرم از مهد بیارم😂😂😂

2738
😂😂 من شب قبل عقد برگشتم طرفش حرف بزنم یهو لب گرفت تند تند همینطوری ک لب میدادم هی میگفت نه درست نی ...

😂😂😂مال من اصلا پرو بود شدید مامانم گفت ماهم میایم باهتون همسرم گفت من سونیا باهم شما هم خودتون بیاین تو ماشین اصلا وضعی بود 😂😂اومد دستش بزار رو پام گفتم من اجازه دادم بعد با تعجب گفت اجازه گفتم اصلا محرمم باشما😂😂حال شوهر من کلا اصلا دین قبول نداره بعد یک پسر۳۰ ساله که پر دوست دختر بود 😂😂و به خاطر من ۳سال قید دختر بازی زده بود  

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                 بله عکس خودم
2706