2733
2739

متن تاپبك خيلي طولاني بود اما ديدم تو فاصله زماني خيلي كوتاهي  كه امكان مطالعه متن تاپبك وجود نداشته تعداد زيادي لايك گرفته بود 

لطفا موقعي كه مي خواين كسي رو تاييد كنيد يا محكوم كنيد أنصاف رو رعايت كنيد و به خاطر غير مذهبي بودن هر حرف ضد دين رو الكي تأييد نكنيد يا به خاطر مذهبي بودن هر حرف كه إز طرف افراد مذهبي زده مي شه نخوونده و بي جهت تأبيد نكنيد

و همين طور بر عكس حرف مخالفتون رو بي جهت رد نكنيد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

چادر در ایران به وجود اومده وگرنه تو خود قرانم حرفی از چادر زده نشده به نظرم واقعا نمیشه این طور مردمو اجبار کرد به پوشش چادر من برای خانم های چادری احترام قائلم مادر خودم عمه هام همه چادرین و من نوه ی یک روحانی هستم پدر بزرگ من نجف درس خونده از شاگردان آیت الله گلپایگانی بوده اما واقعا حرفی از حجاب مطلق به ما زده نشد ما حتی برای نماز خوندنم خودمون مختار بودیم پدر بزرگ من وصیت کرد که توی هیچ مرلسم ختمی مشکی نپوشید چون مکروهه رن سیاه این دینیه که ما شناختیم برای ما خوب و بد و گفتن خودمون مختار بودیم چه چیزیرو انتخاب کنیم یا خوب یا بد کسی هم مارو نهی و سرزنش نکرد طرد نشیدیم

ديوانه و دلبسته ي اقبال خودت باشسرگرم خودت عاشق احوال خودت باشيک لحظه نخور حسرت آن را که نداريراضي به همين چند قلم مال خودت باشدنبال کسي باش که دنبال تو باشداينگونه اگر نيست به دنبال خودت باشپرواز قشنگ است ولي بي غم و منتمنت نکش از غير و پر و بال خودت باشصد سال اگر زنده بماني گذرانيپس شاکر هر لحظه وهر سال خودت باش
2738

من با اینکه چادری نیستم و حتی خیلی وقت ها خیلی چیز هارو ب ناحق گفتم اما واقعا متنش تاثیر گذار بود،اگرم نبود قشنگ بود دیگه...خلاصه من ک خوشم اومد...تامام

این کاربری دست دو نفره...یکیش دوستم zara مجرد و علاف و بیکار🤣🤣🤣🤣.......یکی هم صاحب پروفایل.....قشنگ از نوع تاپیک ها مشخصه کی چی پرسیده😁
چادر در ایران به وجود اومده وگرنه تو خود قرانم حرفی از چادر زده نشده به نظرم واقعا نمیشه این طور مرد ...

أصلا بحث چادر نبود اما ممنون إز زحمتتون

أصلا بحث چادر نبود اما ممنون إز زحمتتون

چرا بحث این خانم چادری بودنه چندین باره داره متن میفرسته 

ديوانه و دلبسته ي اقبال خودت باشسرگرم خودت عاشق احوال خودت باشيک لحظه نخور حسرت آن را که نداريراضي به همين چند قلم مال خودت باشدنبال کسي باش که دنبال تو باشداينگونه اگر نيست به دنبال خودت باشپرواز قشنگ است ولي بي غم و منتمنت نکش از غير و پر و بال خودت باشصد سال اگر زنده بماني گذرانيپس شاکر هر لحظه وهر سال خودت باش
2706