2733
2734
عنوان

توصیه ی دکتر زنان برای جنسیت

| مشاهده متن کامل بحث + 390 بازدید | 42 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

روزا صبحم روباخرما وموزشروع میکردم لب به گوشت قرمزنمیزدم فقط ماهی روزی یه لیوان آب هویج وکرفس میخور ...

من سر بچه اولم این رژیم و گرفتم پسر شد ولی دیروز دکتر گفت شانسی بوده

خدایا به خاطر فرشته های پاکی که بهم هدیه دادی شکرت👨‍👩‍👦‍👦🤰
کیت تخمک گذاری بگیرم بعد برای دختر چند روز بعد تخمک گذاری اقدام کنم؟

کیت مکس خیلی دقیق و خوبه.تخمک x زمان بیشتری زنده میمونه و حرکتش دیر تره ولیy که پسره زمان کمتری زنده میمونه و حرکتش بیشتره. اگه روز تخمک گداری باشه که شانس پسره اگه از زمانش گذشته باشه تخمک دختر زنده میمونه و دختر میشه احتمال بالا...نمیدونم تونستم درست توصیح بدم

اللهم صلی علی محمد وآل محمد
2728
روزا صبحم روباخرما وموزشروع میکردم لب به گوشت قرمزنمیزدم فقط ماهی روزی یه لیوان آب هویج وکرفس میخور ...

ازروي چندم پريودتتا چندم وچندباراقدام كردى؟

از وقتي با نى نى سايت آشناشدم يادم نميام از ٢شب زودترخوابيده باشم 🥴🤕
منم دخترمیخام عزیزم جایی خوندم سرکه بخورید یاواژن روبشوریدخیلی مآثره

بله منم همه ی مطالب نت رو خوندم و انجام میدادم مخصوصا ماه اول ولی کلا طولانی شد و باردار نشدم دکتر هم ک این جوری گفت میخواستم بذارم کنار 

2740
کیت مکس خیلی دقیق و خوبه.تخمک x زمان بیشتری زنده میمونه و حرکتش دیر تره ولیy که پسره زمان کمتری زنده ...

ینی قبل و بعد تخمک گذاری باشه اقدام دیگه

تو اون روز نباشه 

بله منم همه ی مطالب نت رو خوندم و انجام میدادم مخصوصا ماه اول ولی کلا طولانی شد و باردار نشدم دکتر ه ...

نه انجام بده شانست رومیبره بالا

درضمن خداوندگفته برای چیزی که دوست دارید بدست بیاریدتلاش کنید اگه صلاحتون بودبهتون میدم

نه انجام بده شانست رومیبره بالا درضمن خداوندگفته برای چیزی که دوست دارید بدست بیاریدتلاش کنید اگه ص ...

انشاله

عزیز من از ۵روزبعدپاکی اقدام میکردم یک شب درمیون

يعنى روز ١٢  ؟پريوداتون چند روزست  ؟سونوندادين عزيزم كه بفهمين فولى كولتون ازاد شده يانه؟

از وقتي با نى نى سايت آشناشدم يادم نميام از ٢شب زودترخوابيده باشم 🥴🤕