2733
2739
 چرا انقدر درگیر آقایان سایتی؟ سایت عمومیه هرچی نظر بزنی میاد تبادل نظر نی نی سایت

چون مزخرفن

این سایت زنونست همشونم میدونن

دوکلمه نمیشه اینجا حرف زنونه زد

یا عکس برمیدارن یا زر میزنن

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سام علیک🕴

والا جونم برا برو بچ نی نی سایت بگه که ن بابا خاله زنک ها از وقتی گرونی زیاد شده دیدن ب این راحتی ها نمیتونن مخ بزنن اومدن اینجا چم و خم کار رو یاد بگیرن 😑

آدم ها کسایی رو ک دوست دارن رو فراموش نمیکنن 😔.. فقط عادت میکنن ک دیگ کنارشون نباشن💔
2728
من چندین ساله عضوم بهونه هم بارداری اولم بود هرچی سرچ میکردم نینی سایت بالا میومد اون موقع اکثرا خان ...

هعی

سام علیک🕴 والا جونم برا برو بچ نی نی سایت بگه که ن بابا خاله زنک ها از وقتی گرونی زیاد شده دیدن ب ...

😆😆😆😆🤚✋

چون مزخرفن این سایت زنونست همشونم میدونن دوکلمه نمیشه اینجا حرف زنونه زد یا عکس برمیدارن یا زر می ...

عکسو بهتون بگم که من خودم چندین کاربر خانمو دیدم شات گرفتن یا سیو کردن وقتی طرف نذاشته عکسشو گذاشتن بقیه کاربرا ببینن

جوکر:من یه همسر داشتم زیبا بود...کسیکه بهم میگفت من خیلی نگرانتم؛همیشه بهم میگفت بایدبیشتر بخندم...قماربازی میکرد ویه عالمه هم بدهی بالااورده بود...طلبکارها صورتش رو خط خطی کردن،ماپولی برای جراحیش نداشتیم نمیتونست تحمل کنه...من میخواستم دوباره لبخندش رو ببینم،فقط میخواستم بدونه زخمهاش اهمیتی برام نداره پس یه تیغ گذاشتم توی دهنمو اینکارو کردم...میدونی بعدش چیشد؟اون نتونست منو اینجوری ببینه!ترکم کرد...قضیه برام بامزه شد..."حالا همیشه میخندم"
2740
ن من وختی عضو شدم خعلی جو سایتو دوسداشتم اینجورم نبود سایت الان مردا عضو شدن همه ونبال مچ گیری بعد ف ...

یاد هارلی بخیر

ن من وختی عضو شدم خعلی جو سایتو دوسداشتم اینجورم نبود سایت الان مردا عضو شدن همه ونبال مچ گیری بعد ف ...

از هارلی چه خبر یه مدت نبودم برگشتم دیدم نیست انگار

گرکافرو گبر وبت پرستی بازآ،این درگه ما درگه نومیدی نیست،صدبار اگر توبه شکستی بازآ...                          اخطار زبان فارسی نازنین ما رو به نابودی است این زبان عشق،این زبان غزلوار حافظ وسعدی واین زبان فرهنگ پرافتخارکهن ما... لطفا وقتی واژه ای جاگرفته در زبان فارسی داریم از جایگزین بیگانه آن واژه در زبانمان خودداری کنیم (مثلا چرا جدیدا به زمان تایم میگید؟به چهره فیس؟این نصف فارسی نصف بیگانه اصلا جالب نیست ...)بسیار پسندیده هست اگر مثلا به زبان انگلیسی،عربی،روسی یا...کتاب بخوانیم یا صحبت کنیم اما درجای خودش وبا حفظ آن ها اما مخلوط زبان ها درجای نامناسب فقط باعث آسیب رساندن ونابودی آن ها میشود...بگذاریم شاهنامه،لیلی ومجنون،غزلیات شمش،شیرین وفرهاد،بوستان وگلستان،دیوان حافظ و...برای آیندگان نیز قابل فهم باشد