2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

جدا؟؟کجای کرمانشاه؟؟

همون قسمت که میگن طلافروشا بهش اولش طلا فروشای نو هست بازار سرپوشیده بهش میگن کوچه ی طلا فروشا من خودمم مال اونجا نیستم ولی بگی طلافروشا همه میدونن 

آخر اون کوچه یه پاساژ کوچیک هست همه طلای دست دوم دارن هم میخرن هم میفروشن من قبلنا چند بار خریدم 

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرةالایام                          سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲
2731
میبخشین اون طلایی که گفتین یعنی چی؟

طلای دست دوم .

اَللّهُمَّ ارْزُقْنى شَفاعَةَ الْحُسَیْنِ یَوْمَ الْوُرُودِ وَ ثَبِّتْ لى قَدَمَ صِدْقٍ عِنْدَکَ مَعَ الْحُسَیْنِ وَ اَصْحابِ الْحُسَیْنِ الَّذینَ بَذَلُوا مُهَجَهُمْ دُونَ الْحُسَیْنِ عَلَیْهِ السَّلامُ ...
2740
اهان مرسی عزیرم گفتم شاید نوعی طلا باشه که نشنیدم😜

خواهش میکنم . در اصل به طلای دست دوم میگن مستعمل عزیزم 

اَللّهُمَّ ارْزُقْنى شَفاعَةَ الْحُسَیْنِ یَوْمَ الْوُرُودِ وَ ثَبِّتْ لى قَدَمَ صِدْقٍ عِنْدَکَ مَعَ الْحُسَیْنِ وَ اَصْحابِ الْحُسَیْنِ الَّذینَ بَذَلُوا مُهَجَهُمْ دُونَ الْحُسَیْنِ عَلَیْهِ السَّلامُ ...

ما تو شهرمون یه طلا فروشیه که طلا های مستعمل رو فوری آب میکنه. بعد شمش میکنه. اگه خواستین شمش بهتون می ده. طلاهای دست دومشون هم گاهی چیزای قشنگی هستن. من یه بار خریدم بعد دادم برام پرداخت کردن. نو شد. دارم استفاده می کنم. 

ده تومن اجرت دادی  خودت طلا گرمی چند بود؟

گرمی ۴۵۰ بود خود طلا گرمی ۴۶۰ گرفتم کم اجرت...پول کناری بود من نگهدارنده هستم

زمستانی سرد کلاغ غذا نداشت.گوشت بدن خود را میکند و به جوجه ها میداد.زمستان تمام شد و کلاغ مرد و جوجه ها نجات پیدا کردند و گفتند خوب شد مرد خسته شدیم از این غذای تکراری.