2737
2734
عنوان

چی میخواین از جووون شوهراتون+اسکرین شات

| مشاهده متن کامل بحث + 817 بازدید | 57 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

نی نی سایت شده پارانویید سایت  ی سری تجارب خوبه ولی دگ داره ب فاز های جدیدی وارد میشه جدیدا قضیه

:/ ی چیزایی براتون مهمه ک اصن فکرشم نمیتونم بکنم چطور، عوضش ی چیزایی برام مهمه که فکرشم نمیتونید بکنید چطور  

خداییش بعد ده سال زندگی اصلا رمز گوشیش رو نمیدونم و تجسس هم نمیکنم اونم همین طور 

فقط رمز عابر بانکش رو میدونم با رمز دومش بهش هم همون اول گفتم پاش خطا بره اونی ک باید کوله بارش رو ببنده و بره اونه چون حتما تو خونه من احساس رضایت نداشته پس با یه خداحافظی خوشحالم کنه یا اگر پای کسی وارد زندگیم بشه قلم پای جفتشون رو خورد میکنم حتی ب قیمت جونم تمام حالا چیه دیگه برم جست و جو کنم چون ماه هیچ وقت پشت ابر نمیمونه و معمولا هم اینجور افراد قشنگ خودشون رو قبلا لو میدن مگه اینکه خودت رو بخوای گول بزنی و ب کری و کوری بزنی تامام😆😆😆😆😎😎😎😎

میشه برای شادی روح پدرم صلوات بفرستین ممنونم❤     بهار جونم دختر عزیزم تو درست لحظه ای ب زندگی من اومدی ک من پدرم رو از دست داده بودم و همش فکر میکردم چجوری بدون بابا زنده بمونم اما تو شدی امید دوباره من واسه زندگی و الان بعضی حرکاتت فقط اشک رو تو چشمام میاره ک چجوری بدون اینکه باباجونم رو ببینی انقدر شبیه اونی و چجوری بدون اینکه یادت بدم تا عکسش رو میبینی بگی بابایی😢😢😢😢😢😢😢😢😢❤❤❤
ب عمر خودت و سلامتيت اضافه كردي با اين تصميم

آره واقعا که چی همش حواسمون هست که چیکار میکنن چی میپوشن چی میگن ولش بابا ؛حتی چندبار امروز اومدم مث روزای دیگه غرغر کنم ولی با لبخند گذشتم

من خیلی گیر میدادم ب شوهرم؛چند وقته تصمیم گرفتم نادیده بگیرم کارایی ک تو مخمه خیلی حس خوبی دارم واقع ...

منم میخوام عین تو باشم ولی الان  دعوا گرفتم .... حالم خوش نی . الهی خانواده اش چی بشن .. ای خدا ماه عزیزه  فقط میگم خدایا دروغ گو رسوا شه ... چی میشه ای خدااااااااااا دروغای خانواده اش بفهمه دستشون رو شه اینم دل بکنه از اون کثافتا 

2740
و بیچاره خانوما که این همه دغدغه فکری دارن درباره شوهر😁😁😁😁😁😁

آفنر😀نصف بیشترم به خاطر چیزای پیش پا افتاده وبیخود خودشونو حرص میدن.بابا بیـــــــــخیال😃

من به نیرو و قدرت مطلق خدا ایمان دارم❤میدونم که قطعا معجزه ای برام در راهه....
منم میخوام عین تو باشم ولی الان ی فس دعوا گرفتم .... حالم خوش نی . الهی خانواده اش چی بشن .. ای خدا ...

شوهر من مشکلات اینطوری نداره کلا اوکیه همه چیش من خیلی سختگیرم کلا میخوام بشه اونی ک میخوام دیدم نمیشه مردارو تغییر داد باس بیخیال شد