2733
2734
عنوان

من دارم از دست داداش و عروسمون حرص میخورم😒

| مشاهده متن کامل بحث + 4843 بازدید | 234 پست
مهمون یک هفته ای باید کمک کنه یادددددد بگیرید

به هر حال احترام مهمون واجبه. من پدر مادرم اینویادم دادن و همیشه در خونمون و سفره مون واسه مهمون باز بوده ولو یک هفته یک ماه یا چند سال. ما چهار سال دختر خاله ام مهمون ما بود برای دانشگاهش اومده بود تهران. خاله ام شش ماه مهمون ما بود برای اینکه افسردگی گرفته بود اوردیم پیش خودمون روحیه ش عوض شه. نه دختر خاله نه خود خاله ام حتی یک استکان هم خونمون نشستن

پس من فکر میکنم شما برای مادر و خواهر خودتونم کاری نمیکنید. بابا دل مادرش تنک شده خواسته با خودش بیا ...

عزیزم شما خودتو میزنی ب اون راه کسی نگفت مسافرت نبره دلش برای مادرش و خواهرش میسوزه ببره سفر مشکلی نیست ولی نبره خونه کسه دیگه ک شرایط مناسب نداره داداشه برا خودش راضیه مادر استارتر باید راضی باشه ک نیس شمام در آینده خواستی ب خانوادت برسی و خوبی کنی از دیگران مایه نزار

سالها بگذشته از میلاد من🍁    کو یکی مردانه باشد یاد من.    🍁  من و تنهایی و یک شمع روشن.🍁  خدایا نکند باد بیاید😢
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

عزیزم شما خودتو میزنی ب اون راه کسی نگفت مسافرت نبره دلش برای مادرش و خواهرش میسوزه ببره سفر مشکلی ن ...

از کجا میدونی مادرش راضی نیست؟! استارتر فقط خودش داره حرص میخوره. اونا دارن مهمون بازی هاشونو میکنن. من تو تاپیک کامل متوجه شدم چرا خانواده ها که بامن وصلت میکنن انقدر باهم مشکل دارن و من متوجه شدم و نتیجه گرفتن که بیشر عروس ها مشکل دارن. استارتر بنده خدا فقط اومد یه جمله گفت رفت به جای اینکه صلح بدید بیشتر تحریکش میکنید به دعوا. کامل بین برادر و خواهر دعوا میندازید و اون مادر بنده خدا را از پسرش دور میکنید. تک تک حرفای شما رو استارتر تاثیر میزاره و اکه دعوایی بشه دلی بشکنه یا اعصاب خوردی پیش بیاد شماها مقصر هستید. شما استارتر رو اینجوری یاد میدید شوهراتونو چطووور یاد میدید بعد میگید وای خانواده شوهر وای واهر شوهر وای مادرش شوهر. خودتون رفتارتون فقط تو همین یه تاپیک ببینید اخه. چطور دای این استارر ساده رو تحریک میکنید به جنگ.

از کجا میدونی مادرش راضی نیست؟! استارتر فقط خودش داره حرص میخوره. اونا دارن مهمون بازی هاشونو میکنن. ...

عزیزم من آخرین پیامم میدم دیگه حرفی ندارم ،استارتر صلاح زندگیش و خودش میدونه ولی من مثل شما فکر نمیکنم مادر استارتر سرماخوردگی نداره ک کنار بیاد باهاش ام اس داره احتیاج ب استراحت داره واسه سرپا موندن باید آمپول تزریق کنه تو این شرایط سرویس دادن ب خانواده عروسش هیچ لزومی نداره،در ضمن شما هنوز مجردی خیلی مونده ب حرف ماها برسین همونطور ک عروس استارتر ب فکر حال و هوای مادرشه استارترم فکر سلامتیه مادرشه اگه خدایی نکرده مادرشون ب خاطر فشار کار و بیماریشون بدتر بشه عروسشون اصلا عین خیالشم نیست هرکس باید فکر خودش باشه 

سالها بگذشته از میلاد من🍁    کو یکی مردانه باشد یاد من.    🍁  من و تنهایی و یک شمع روشن.🍁  خدایا نکند باد بیاید😢
2742
واقعا معنی مهمون رو اونم یک نفر چرا متوجه نمیشید؟!!!! به هیچی فکر نکنید فقط به کلمه مهمون یه کم فکر ...

ما مهمان داریم ولی ام اس نداریم  مهمانامونم هم آسون مهمان نمیارن

واسه پرو فایلم ریپلای نکنید عوض نمیشه حتی شما  😤😤🤨🤨
عزیزم من آخرین پیامم میدم دیگه حرفی ندارم ،استارتر صلاح زندگیش و خودش میدونه ولی من مثل شما فکر نمیک ...

لایک ❤️❤️❤️

از کجا میدونی مادرش راضی نیست؟! استارتر فقط خودش داره حرص میخوره. اونا دارن مهمون بازی هاشونو میکنن. ...

من کی گفته راضی هس اون طفلی هم داره چوب بی صداییش رو میخوره 

من زیاد جواب شما رو ندادم چون مجردی و درکی از مناسباهای سببی نداری

2738
عزیزم من آخرین پیامم میدم دیگه حرفی ندارم ،استارتر صلاح زندگیش و خودش میدونه ولی من مثل شما فکر نمیک ...

ایشون مجرده گلم 

من ازش توقع ندارم درک کنه حرفامو و اگه اولین پیامشو بخونی چنان جبهه گیری کرده بود نسبت بمن که خودم فک کردم غول دو سرم 😄بعدش تازه فهمید جریان چیه اما بازم ممانعت میکنه در برابر درکش واسه همین اکثر کامنت هاشو بی جواب گذاشتم

اتفاقا اونایی که ام اس دارن باید کاری کنید که تحرک کنن و کار کنن. دایی من ام اس داره. ولش کنی میشینه. سرچ کنید اونایی که دیرتر از پا میوفتن تو این بیماری کسایی هستن که تحرک خخخیلی بشتری دارن. استراحت سمّ واسشون.

ما مهمان داریم ولی ام اس نداریم  مهمانامونم هم آسون مهمان نمیارن

بابا اونایی که ام اس دارن باید ده برابر ماها تحرک کنن. اونایی که استراحت میکنن بدتر میشن و زودتر از پا میوفتن. دایی من ام اس داره. 

ایشون مجرده گلم  من ازش توقع ندارم درک کنه حرفامو و اگه اولین پیامشو بخونی چنان جبهه گیری کرده ...

شما اصلا از بیماری مادرت هیچی نمیدونی. تو از اون آدم ها هستی که طرف سرما بخوره و طب لرز کنه میدازیش زیر پتو تو طب بمیره. اطلاعاتت واقعا ضعیفه. خانوم عزیز دایی من ام اس داره. استراحت برای مادرت سمّ. خیلی اصرار نکن استراحت کنه. اتفاقا بزار تحرک و سخت کار کنه اگر میخوای بیشتر سرپا بمونه وگرنه زود از پا میوفته. شما هم بیشتر حرص میخوری که چرا مادرشو آورده جرا مادرت پدیرایی کنه. من هنوزم مثل کامنت اولم تاکید دارم که شما اصلا نه تنها خواهر شوهر خوبی نیستی بلکه حتی دختر خوبی هم واسه مادرت و خواهر خوبی واسه برادرت نیستی چون دعوا میندازی و ارامش مهمون خانوادت نمیکنی

بابا اونایی که ام اس دارن باید ده برابر ماها تحرک کنن. اونایی که استراحت میکنن بدتر میشن و زودتر از ...

عزیزم حالا اگه توانشو نداشته باشه تکلیف چیه؟ بعدشم حمالی با تحرک فرق داره  چه اصراری داری  این همه آدم میگن  کارشون درست نیست  بعد شما برو ب دایت بگو ایل تبار زنشو دعوت کنه ازشون پذیرایی کنه تا تحرک داشته باشه  🙄

عزیزم حالا اگه توانشو نداشته باشه تکلیف چیه؟ بعدشم حمالی با تحرک فرق داره  چه اصراری داری  ...

اخه احساس میکنم زشته به مهمون اینجوری کنن. فکر کن تو بری خونه مادرشوهرت خواهر شورت بگه مامان مریضه چرا کار نمیکنی. بهت بر نمیخوره؟ فکر کن مامانتو ببری درسته میگی من هیچوقت نمیبرم مامانمو ولی مثلا تخیل کن ببری و خوهرشوهرت زنگ بزته بگه را مادرتو آوردی. یکم خخخیلی بده

2706