2737
2739
اووووف 😋😋😋👌 بستنی 

فالوذه😥

فقط 14 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
رونالدو با اون عظمت زن سبزه گرفته حالا تو هی بگو زن باید سفید باشه😒https://abzarek.ir/service-p/msg/1827411🌷🌷
از ۹ شب فقط دارم گریه میکنم اصلا دلم آروم نمیشه

عهههه بيخياال پاشو بشين عصر جديد ببين بيخيال باش

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
عهههه بيخياال پاشو بشين عصر جديد ببين بيخيال باش

نه میخوام تنها باشم تو اتاقم

اصن نمیخوام مامان بابامو ببینم😢

اگر شخصیت کسی برایت شفاف نبود..به دوستانش دقت کن!
چجوری مرمری چجوری😢😢 بخدا اصن درکم نمیکنم ناراحت باشم اینقد بی محلی میکنن تا تو درد خودم بمیرم😢

من که اخر سر تهدید کردم گفتم یا این یا هیچکس توام بگو بلکم اثر داشت عشقتم باید تلاش کنه با پدرت حرف بزنه شده ده بار حتما راضی میشن ببینن میخادت

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....
اب هویج بستنی😭

لواشک

فقط 14 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
رونالدو با اون عظمت زن سبزه گرفته حالا تو هی بگو زن باید سفید باشه😒https://abzarek.ir/service-p/msg/1827411🌷🌷
بیا عزیزم

اوخی مرسی کاش واقعی بود😋😋😋

یک عمر برا دوست داشتنت ❤ مدت کوتاهی ست   مگر آدم چندسال عمر می کند❤ و تازه ممکن  است  نصف عمرش هم تورا نشناسد ❤ تو امّا از ابتدا بوده ای همین طور دوست داشتنی ❤مخاطب هرچه شاعر!❤دلبر هرچه عاشق!❤ کسی نتوانسته تورا جوری که عاشقش هستی دوس بدارد جز من!❤  قول می دهم تمام عمرم را خوب خوب دوستت داشته باشم ❤ و بار دیگر که پا به جهان گذاشتم                    زودتر عاشقت شوم هرچه زودتر...❤❤❤
2740
نه میخوام تنها باشم تو اتاقم اصن نمیخوام مامان بابامو ببینم😢

اي بابا🙁

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
همه کسایی که همو دوست داشتن از این مشکلات داشتن غصه نخور درست میشه

ممنون عزیزم اینقد دلم گرفته ک فک میکنم فقط مرگ آرومم میکنه😔

اگر شخصیت کسی برایت شفاف نبود..به دوستانش دقت کن!
بخلت واسه منم جا داره فقط بگم یکم توپولم بعدا نگی نیا جا نمیشی😅😅😅

بیا جات میدم😂😂😂

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....
2706