2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

همین چند روز پیش خونه.مادرشوهرم بودیم 

پدرشوهرم بیرون بود اومده بود تو حیاط

منم بلند داد زدم بهش گفتم عمووو چایی حاضره بیارم برا بخوری؟ 

همسایع هاشونم خیلی مذهبی بودن

یهو پدر شوهرم برگشت یه جوری نگام کرد 

فهمیدم چه.گندی زدم   

جلو همه بگو به من خیلی دوست دارم عشق دلم همه جا تاریک شه یهو بوی عود میاد و شمعا روشن   همه اگه پایه باشن وصل میکنیم ما صبحو به شب جمع جمعه عاشقا جمع جمع اینا رو هم عاشقتم  امشب میخوام بمونم من تا صبح کنارت   این دریا با تو چه حالی داره بارون بباره بارون بباره  تو هم بخندی برا من دوباره بخونم برات نگام تو نگاتچشاتم کنار همه نگاه کنن به ما با اون دلبری کردنات

بوزوها حملهههههههههههه✊

دفتر خاطرات 6 سال قبلمو پیدا کردم :) همش نوشتم کاش من و علی تا آخر عمر با هم بمونیم :|                  حالا نموندنمون هیچ :(          چرا هر چی فکر میکنم یادم نمیاد علی کیه ؟  :/

از خودم که چیزی یادم نمیاد.

از کاربرای اینحا: سوتی ماشالله و ماشانا تو تایپک بغلی

همه میگن که به خاطر دعای شما دوستان نی نی سایتی،حاجاتشون برآورده شده.دوستای خوب و همیشه مهربونم،میشه من هم مهمون دعا و صلوات تون کنید؟فدای نفس های گرمتون ♥️⁩⁦♥️⁩
2740
من خودم یازده دوازده ساله بودم.عموم زنموم ودخترعموم توجمع مانشسته بودن.داشتیم تلویزون میدیدیم.یهو از ...

یعنی اینو نمیگفتی شک میکردم

تاپیکی ک‌با گوز شروع نشه برکت توش نیست😕😕

نی نی یار دلخورم ازت😭😭

سوتی من خیلب دارم خیلی .....یه بار رفتیم خونه عموم اینا کوچیک بودم هندونه زیاد خوردم داشتیم میخندیدیم ریسه میرفتیم که من یه دفعه زاااااااااااارت گ.و.ز.یدم ....هیچی دیگه پسرعموم ول کنم نبود همش میگفت توبه این کوچیکی صدای به این بزرگی چجور دراومد 😂😂😂😒😒

2706