2733
2734
عنوان

یا کریم آل طه (س)

| مشاهده متن کامل بحث + 232 بازدید | 46 پست
استارترجان التماس دعا دارم ازت ،واسم دعا کن مشکلمون حل بشه🌾🌾🌹🌹🌹

عزیزم نشانی کانال  اصلی دوستداران آیت الله حق شناس ومجتهدی رو گذاشتم تو تاپیک صفحه ی ۱۰۶ 

مددکار اجتماعی ، اگر درخصوص خدمات بهزیستی برای فرزندان بدسرپرست و یا توانخواهان دچار معلولیت سوالی داشتین در خدمتم 🌹.زمان برامتحان من وتو می گردد تا ببیندچون که صدای هل من ناصر امام عشق برخیزد چه می کنیم؟ .دوست داری یارش باشی؟ بسم الله ... اسوه ات مشخص است : عباس بن علی(ع)... بدون امام اش آب هم نخورد...لازم نیست که در فراق اش عطشان شوی... فقط کافیست که به اندازه ی لیوانی آب تشنه ی ظهورش باشی .....  منتظر تون هستیم 🔴🔴👈کانال ایتا با ایدی 🔴🔴🔴@monji_313_1

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ممنون عزیز

خوشحال میشیم که با پست های زیباتون همراه مون باشین توتاپیک 

هر روز به روز رسانی میشه

مددکار اجتماعی ، اگر درخصوص خدمات بهزیستی برای فرزندان بدسرپرست و یا توانخواهان دچار معلولیت سوالی داشتین در خدمتم 🌹.زمان برامتحان من وتو می گردد تا ببیندچون که صدای هل من ناصر امام عشق برخیزد چه می کنیم؟ .دوست داری یارش باشی؟ بسم الله ... اسوه ات مشخص است : عباس بن علی(ع)... بدون امام اش آب هم نخورد...لازم نیست که در فراق اش عطشان شوی... فقط کافیست که به اندازه ی لیوانی آب تشنه ی ظهورش باشی .....  منتظر تون هستیم 🔴🔴👈کانال ایتا با ایدی 🔴🔴🔴@monji_313_1

قاعدتا این جشنها رو باید تو صحن و سرای حرم خودتون میگرفتیم و نذری های خوشمزه ی تولد شما رو تو مدینه میل میکردیم لکن ازونجایی که غریبی شبیه تو چشمی ندیده!

نشد که بشه

شما دعا کنید که ب زودی بشه امام حسن جان♥️

تولدتونم مبارک💫

سیدالشهدای مقاومت، حاج قاسم سلیمانی، انظر الینا...
2740

امام مجتبی را دید

و شروع به صحبت کرد:

من از شيعيان شما هستم!

حضرت فرمودند:

بنده‌ی خدا!

اگر در اوامر و نواهى ما...

مطيع ما هستى...

راست گفتى!

و اگر چنان نيستى...

ديگر با ادعاى مقام شريف

و بزرگى كه اهل آن نيستى...

بر گناهان خود نيفزا!

بما نگو من از شيعيان شما هستم!

بگو از وابستگان و...

دوستان شما و...

دشمنِ دشمنان شما هستم!

در عين حال، تو در خيرى...

و به‌سوى خير، خواهی بود!

.

📚 مجموعة ورام‏

ورام بن أبی‌فراس‏، جلد۲، صفحه۱۰۶

سیدالشهدای مقاومت، حاج قاسم سلیمانی، انظر الینا...
2706