2733
2739
عنوان

کیا آمپول بیوتین، بپانتن زدن تا حالا؟

| مشاهده متن کامل بحث + 122048 بازدید | 76 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واسه ریزش زدم عزیزم عالیه دوتا امپول هست که باید بزنی ولی قاطیشون نکنی تا 6ماه هفته ای یبار فقط هم ا ...

عزیزم من ایرانی خریدم بار اول مصرف کردم خیلی عالی بود ذوق کرده بودم که دیگه ریزش ندارم ولی هفته دوم ک زدم هیچ تاثیری نداشت چیکار کنم خیلی ناراحتم 

2731
من همین هفته شروع کردم برای رشد مژه هام زدم ..وقتی تو اینه دقت میکنم میبینم یکم مژه هام بلند ترو تیر ...

آمپول عضلانی هست؟؟

بعد ایرانیشو زدی ی خارجی؟

چند گرفتی؟؟

خدای خوب و مهربونم می دونم این روزهای سخت هم می گذره؛ ولی توی این روزها تو تنهام نزار❤🙏من کنکور۱۴۰۰رو به بهترین شکل ممکن می دم؛من مطمعنم ک موفق می شم💪🧠💗من مطعنم که با پسری پولدار خوشگل پاک سالم خوشتیپ کارمند ازدواج می کنم💏💗خدایا برای تو براورده کردن آرزوهام چیزی نیست پس برآوردشون کن💞🤲🙏
2740
من رشد موهام کند هست این آمپول ها تاثیر داره؟ برای ریزش مو من یه داروی جادویی براتون دارم

میشه داروی جادوییتو بگی

موهام افتضاح داره میریزه

البته ریزش مو بعد زایمانه داروتو‌تاثیر داره روش؟

بچه ها من الان دوهفتست آمپول بیوتن و بپانتن میزنم

تاثیر خاصی فعلا نداشته. و اینکه درد زیادی ام نداره من ک حسش نمیکنم زیاد . قیمت هر کدوم از آمپولا ام ۱۵ تومنه . البته شاید متفاوت باشه . من سرنگم خودم میگیرم چهارو پونصد دونه ای و ۹ تومنم پرستار واسم میزنه جمعا میشه هفته ای ۴۸ تومن 

بچه ها من الان دوهفتست آمپول بیوتن و بپانتن میزنم تاثیر خاصی فعلا نداشته. و اینکه درد زیادی ام ندار ...

دوست من میگه ۶هفته بزن یک ماه فاصله بده دوباره ۶هفته 

بعد ۳ماه فاصله بده ۶ هفته

بعد ۶ماه فاصلع بده ۶هفته امپول بیوتین ب پانتن بزن

اما این دوستمون که گفته هفته ای یه بار بمدت ۶ماه

از منشی دکتر پوست پرسیدم.اونم گف یکی از مریضا دقیقا۶ماهه داره میزنه.میگف موهاش از منم بیشتر شده

حالا من موندم بحرف اون خانوم نینی سایتی و منشی دکتر برم جلو

یا بحرف دوستم

دوست من میگه ۶هفته بزن یک ماه فاصله بده دوباره ۶هفته  بعد ۳ماه فاصله بده ۶ هفته بعد ۶ماه فاصل ...

سلام دوستم.شما ازین آمپولا نتیجه گرفتی؟من ۴هفتست دارم میزنم البته دوتاشو باهم ترکیب میکنه میزنه برام.فعلا ک دکتردوبسته داده ک هرکدوم ۶تاس.یعنی تا ۶هفته.

شما چجوری میزنی؟

به نیت 
سلام دوستم.شما ازین آمپولا نتیجه گرفتی؟من ۴هفتست دارم میزنم البته دوتاشو باهم ترکیب میکنه میزنه برام ...

والا یه دکتری هس اینجا.بمدت ۶ماه هر هفته امپول میگه باید بزنید.باهم اصلا ترکیب نکن.تاثیرش کمتر میشه

این نطر دکتر اینجا بود که ۶ماه بزنی

اما دوستم که رفته بود ترکیه واسه شیمی درمانی.ریزش مو گرف

دکتر اونجا ۶تا امپول داد.گفت هر هفته میزنی وقتی تموم شد یکماه فاصله بده.دوباره ۶تا از هرکدوم

بعد که تموم شد ۳ماه فاصله بده دوباره ۶تا از هر کدوم

بعدش ۶ماه فاصله

دوباره تکرار