2737
2739
عنوان

خانوما توروخدا کمکم کنید بخدا راه حلی ندارم افسرده شدم

| مشاهده متن کامل بحث + 259 بازدید | 24 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
نگوووو درد منو تازه کردی  پسر منمممم😭 همش میخواد بره پایین  خیییلی بی ادب شده😭 هر جا ...

ای وای پسرمنم اونطوریه بخداهیچ جانمیتونم ببرشم همه بهش میگن پیش فعال هرجایی میرم آبرومومیبره یاکسی بیادخونه ،وقتی توخونه تنهاس خیلی خوبه،یه جابرم زهرمارم میکنه

دنیام پسرم😘😘

واس منم بچم به بچه خواهرشوهر وابسته است به حدی ک اعصابمو بهم ریخته دخترش هم ته بی ادبیه ینی هرچی پوین منفیه یاد میگیره وقتی هم بهش میگم بده میگه کیمیا کرده بعد به هیچ صراطی مستقیم نیست الان تازه زایمان کردم و نمیتونم زیاد چیزی بهش بگم ولی گفتم دورو برم خلوت بشه یه بار برای همیشه جلو بی ادبی های پسرم درمیام خیلی داره خودشو دیگه لوس میکنه

باز باران با ترانه محکم خورد رو در خانه در خونمون شکست🙁🙁🙁😕
نه براش اسباب بازیای جدید میگیرم تازگی ها توی تراس براش کلبه خریدم گذاشتم با کلی عروسک اما یبارم سمت ...

اسباب بازی براش کافی نیست گلم اشتباه مادرهای ایرانی همینه اسباب بازی بخرم که فقط خودش باهاش بازی میکنه!خوب خسته کننده میشه براش 😉

شما باردار هستی توجه ت کم شده بهش داره توجه رو از سمت دیگه میگیره، بازی مثل پازل یا منچ مثل اینها رو بخر شروع کن به بازی کردن باهاش،آهنگ شاد بزار باهاش برقص ، فیلم خنده دار با موبایل درست کنید ،از کارهای خوبش پیش پدرش تعریف کن هر شب براش داستان بخوون ،باهم کارتون ببینید کیک درست کنید ، بهش شخصیت بده، بزار دوباره بهت اعتماد کنه،سرش داد. نزن خسته شدی ازش برو دوش بگیر ،عشق بده بهش تا عشقش رو دریافت کنی 

درضمن توی تربیت بچه قاطع باش نه خشمگین و عصبانی،قاطع یعنی پای حرفت بمونی ولی زیاد هم بهش نه و نکن نگی😉

دنیا وفا ندارد ای نور هر دو دیده...
2740

اگه بخاطر بچه عمش میره که ان شالله با بدنیا اومدن نی نی کم کم از سرش میفته. 

خودت ببرش دسشویی و بیارش تا نره چند بار محکم بدون دعوا و کتک جلوشو بگیری درست میشه. 

از عمش هم بد تعریف نکن بچست میره بهشون یه چیز دیگه میگه واسه خودت بد میشه