2733
2734
عنوان

سلام،خوبین؟ بچه ها چرا پسر ها دنبال دخترایی هستن که حقوق بگیرن!!!!!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 690 بازدید | 80 پست

چون آخر الزمانه برعکس شده ضمن اینکه خیال میکنن دختر زیاده

باید برن سرشون به سنگ بخوره بفهمن اونقدر که خیال میکنن دختر زیاد نیست

ضمن اینکه توهم دارن خیال کردن کسیکه خودش شغل دولتی داره مگه زن کسی میشه که شغل درست و حسابی نداره.؟

متاسفانه یه بادی تو کله پسرا افتاده خیال میکنن همه دوس دارن باهاشون ازدواج کنن

از اون خیالات خام

که فقط یه دوره ای داره و چند سال دیگه همه شرایط معقول خواهد شد ان شاءالله

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چون دخترام دنبال شوهرایین که خونه ماشین داشته باشه اول جوونی براشون عروسی لاکچری بگیره سرویس طلا حلقه فلان مدل بخره...الانم هیچ جوونی از پسش نمیاد

باتشکر از نی نی یار که نفهمیدم چی شد ترکوند اون  کاربریمو🤔🤔🤔
2731

دوست من پرستاره میگفت به هر خواستگاری میگم بعد ازدواج سرکار نمیرم میرن و دیگه خبری ازشون نمیشه

💚زادگاهم ایران است این وطن مرا جان است💚خدای خوبم سربلندی و آبادی ایران آرزومه 💚وطنم ای شکوهِ پابرجا💚وطن هتل نیست که اگه خدماتش خوب نبود ترکش کنی باید بمونی و بسازیش✌پرچم سه رنگ ایرانم تا ابد بالاست💚 ♡♡IRAN ♡♡ من یک مسلمان هستم،اسلام کامل است و من نیستم ،هرخطایی که از من سر زد ،به من نسبت دهید ، نه به دینم💚 تو مپندار که کربلا شهری ست در میان شهرها و یا نامی ست در میان نام ها ،،، نه ،،، کربلا حرم حق است و هیچکس را جز یاران امام حسین (ع) راهی به سوی حقیقت نخواهد بود ... به حسین بن علی پشت و پناهم گرم است ، ای خداشکر عجب پشت و پناهی دارم ... و هنگامی که در پی خودم بودم تو را یافتم یاحسین(ع) ... خدایا شکرت💚

یعنی دنبال خانم هایی که شغل آزاد دارن نمیرن    

97برگردغلط کردیم😢این 98خیلی وحشیه😭    واسه لایک کردنات مرسی🙏واسه همه تاپیکات مرسی😀واسه همه تلافی کردنات مرسی😆پریو ببین جون بابا😍😅اهنگو پلی کن بابا😎همه میگن پری بلند شو اسی بغل کن دادا😂✌اسیمون جنتلمنه جنتلمنه😌اوشونم عشق منه عشق منه😃سلطانه سلطانه شاخ کل ایرانه😂عکساش همه هشتک لایو خوانواده پری جونه😂سلامتی پرپریا😉همه بچه مشتیا 😍هفتادیا شصتیا😆هشتادیانودیا😂همه مینی پریا😂❤😐😂 شنوندگان عزیزمتخصص ضد افسردگی هستم مشکلی داشتید بیایید پیوی😂😂واسه همه پیگیریاتونم مرسی✌😃😃
2740
چون آخر الزمانه برعکس شده ضمن اینکه خیال میکنن دختر زیاده باید برن سرشون به سنگ بخوره بفهمن اونقدر ...

ولی متاسفانه ازدواج میکنن

دوست خودم الان با پسر بیکار ازدواج کرده

حاجی با من کل کل نکن درسته دخترم ولی یهو دیدی پصرونه نمودمت🙌😹💋📿
خیلیا شاغلن زندگیای و شوهرای خوبی دارن اینا قضیشون فرق میکنه  ولی اینایی م تاکید میکنن ز ...

تو همین جا یه خانمی پست گذاشته بود اول هر ماه شوهرم با کتک حقوقمو میگیره درسته کمک خرجه ولی وظیفه مرده بره کار کنه 

ماییم و صراحت کهنه ی تازه شدن ....

ازدواج اینجور چه بدرد میخوره بخاطر پول نه خودش اولویت اول پول طرفه یا حقوقش کمه دنبال کمک خرج یا حوصله کار نداره تنبله می خواد زنه خرجش بده ... بنظرم ادمی که خانه دار باشه ازدواج کنه طرف برا خودت اومد نه شغلت 

دوست من پرستاره میگفت به هر خواستگاری میگم بعد ازدواج سرکار نمیرم میرن و دیگه خبری ازشون نمیشه

اره فقط بخاطر شغل میان

حاجی با من کل کل نکن درسته دخترم ولی یهو دیدی پصرونه نمودمت🙌😹💋📿