2733
2739

دیشب کوبیده مرغ..شرکت دو پرس داده بود

امشب قرمه سبزی باز شرکت میده

فردا هم سبزی پلو با ماهی..

کلا از برنج زده شدم...دیشب واسه خودم عدسی درست کردم..دلم غذای نونی میخاد امروز

مثل؟

به زندگیم خوش اومدی....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
افطاری هام اکثرا نون و پنیر و چای هست ، اگ گاهی خرما باشه هم اضافه میشه ، گاهی هم اگ بیسکوییت باشه ب ...

دوست دارم من تو رو  که❤

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
افطاری هام اکثرا نون و پنیر و چای هست ، اگ گاهی خرما باشه هم اضافه میشه ، گاهی هم اگ بیسکوییت باشه ب ...

چقدر خوب. من افطاری اشتهام کور میشه فقط چای

سکوت چه زیباست وقتی همه دروغ میگویند...
2740
دوست دارم من که❤

فدای قد و بالات عزیزدلم 💞💞💞

پوشیه میزنم هدیه به مادرم حضرت زهرا سلام الله علیها ، قربة إلی الله🌹 الحمدلله الَّذی جَعَلنا مِن الْمُتَمَسِکینَ بِولایَةِ أَمیرَ الْمُؤْمِنین علیِ بنِ ابی طالب عَلیهِ السَّلام💚👈گر بهای شیعه بودن سر جدا گردیدن است ، ما به عشق مرتضی(ع) تاوان آن را میدهیم ⚪تا بماند تا ابد ذکر علی(ع) بر مأذنه ، هستی و دار و ندار و جانمان را میدهیم 👉🌹

دیشب افطار سمبوسه پختم  سحر هم جوجه ...امشب افطار ماکارونی سحر فسنجون 

امضای قبلم برآورده شده با دعای شما نینی سایتی ها ...خونه ام سه خوابه شد😊 ....امضا جدیدم صلوات بفرستید برا رفع مشکلات نینی سایتی ها ..لطفا🤗
2706