2737
2739
من دستام سفیده میاد ولی ازماه رمضان نزدم بخاطرنماز...منتظرم پریودبشم بزنم😂

خخخخ 

بعد ماه رمضون نمیخونی دیگه 

منم اون طورم😕

هیچ فتوایی نیس با لاک بشه نماز خوند ینی

به بلاک میگین بلوک🤔😏                                                لوعنوتیو شومو چوقود بوکولوسین😕😏                        میشه امضامو کپی نکنید راضی نیستم چن نفر کپی کردن😕😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همشووون ، من یک عدد دیوونه لاکم ، همش میگم نمیگیرم بازم میگیرم، خودشم با چادر نمیتونم همش بزنم جوری ...

😕😕😕😕 وااااا چادیا دل ندارن 

عکسشونو بذار😍

به بلاک میگین بلوک🤔😏                                                لوعنوتیو شومو چوقود بوکولوسین😕😏                        میشه امضامو کپی نکنید راضی نیستم چن نفر کپی کردن😕😔
2728
٥ تومن     بخر به پـاهات بزن خب

پامو کی میبینه بابا 

۵ تومن ارزونه مگه 

من ۱۰ یا ۵ میگیرم حداقل خشک شد نمیسوزم😁

باشه عزیزم ی قسمتشو میذارم الان😍

مگه چقدره که یه قسمتشو میذاری😕😳

پامو کی میبینه بابا  ۵ تومن ارزونه مگه  من ۱۰ یا ۵ میگیرم حداقل خشک شد نمیسوزم😁

واقعا؟؟؟خوش ب حـالت 

اره بخـدا الان ارزون ترين و چرت ترينش ٧،٨تومن اينـاس

نميدونم كدوم شهري ولي تهران اين مدليه

تازه يه مدلاس تا ٨٠.٩٠ تومن

لاك مخصوص كاشت ناخن رنگاش خيليي شيكه ولي گرونه

🧚‍♀️👠مَــن قـِرتي تــَريــن دُخـتـَرِشَــهـرَمـ👠🧚‍♀️🧲
2740
واقعا؟؟؟خوش ب حـالت  اره بخـدا الان ارزون ترين و چرت ترينش ٧،٨تومن اينـاس نميدونم كدوم شهري و ...

اره الان که همه چی گرون شده 

من قزوینم 

ولی متوسط و خوبش ۱۰ تومنم هست 

من بیشارینش و ۴۰ تومن دیدم که نخریدم دلم نیومد خخخ

پا خيلي باحاله بزن امتحان كن خيلي طول ميكشه تا رنگش بره با يه پابند محشر ميشـي واسه تو خونه اگ بير ...

اره تا حالا امتحان نکردم میزنم🤩🤩

زیاد نیس ، کشوهام داغونه قاطی پاتی شده برا اون 😂

وای خوش به حالت 

اونیکه یه رنگ خاصی داره نزدیک به فهوه ایه رنگش باحاله اونو دوس

وای خوش به حالت  اونیکه یه رنگ خاصی داره نزدیک به فهوه ایه رنگش باحاله اونو دوس

قابل نداره عزیزم ، همش ب همسرم میگم کمه بخر برام بازم ، میگه بسه اونارو بزن راضیم ولی خودم وختی میرم لوازم آایشی یدونه میگیرم هردفه😄😂

من دستام سفیده میاد ولی ازماه رمضان نزدم بخاطرنماز...منتظرم پریودبشم بزنم😂

عین من😂😁😀منم ناخنام کوتاه نمیکنم پریود شدنی لاک میزنم هرروز یه رنگ بعد تموم شدم پاک میکنم ناخنم کوتاه میکنم تاماه بعدی.

هرروزم لاکی نیس همسرم براش عادی باشه  دستام میزنم جذاب میشه براش

کاش دنیاهم دنده عقب داشت
2706