2733
2739

من هفته۱۵هستم ازمایش قند دادم۱۰۶بود،امروز بردم نشون دکتر بدم که نبود میشه اگه تجربه دارین بگین چه چیزایی مصرف نکنم؟مثلا خرما اینا ضرر داره؟؟

ان شالله ۹۹/۹/۹تو خونه خودم سالم و سلامت کنار همسر و فرزندانم هستم ان شالله

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من برنج و روزی ۶تا قلشق کردم سیب زمینی هم هفته ای یه دونه نون حذف.متفورمینم بهم داد. شیرینی های مصنوعی و قندو نبات کلا حذف. ماکارونی حذف. پیاده روی روزی نیم ساعت اروم. اگه رعایت نکنی قند  تحمل گلوکزت بره بالا انسولینی میشه خدایی نکرده

من برنج و روزی ۶تا قلشق کردم سیب زمینی هم هفته ای یه دونه نون حذف.متفورمینم بهم داد. شیرینی های مصنو ...

برا شما چند بود عزیزم؟

2738
من برنج و روزی ۶تا قلشق کردم سیب زمینی هم هفته ای یه دونه نون حذف.متفورمینم بهم داد. شیرینی های مصنو ...

وای اخه پس چی بخورم ،تقریبا هر روز همینارو میخوردم از این به بعد چیکار کنم

من سه سال پیش بود دکترم میگف برنج ماکارونی گوست کوساله نباید بخوری برا من 99 بود

گوشت هم قند داره ؟؟وای پس چی بخورم از یه طرفم کم خونم اگه گوشت اینا مصرف نکنم بدتر میشه ،تا چند ماه باید رعایت کنم اینارو ؟دارم هم میدن؟

وای اخه پس چی بخورم ،تقریبا هر روز همینارو میخوردم از این به بعد چیکار کنم

قرار نیست چیزی حذف کنی همه رو بخور ولی به اندازه.فقط شیرینی و از این چیزا نخوز.مث کیک خامه ای و از این قبیل خوردنی ها.خرما 4 تا در روز بجای قند بخور.میان وعده ی میوه بسکوییت ساقه طلایی دوتا با گردو.

غذا هم اگه برنجیه دوتا کفگیر سر صاف.با خورشت بدون چربی 

2706